Канал «Україна»: Ігор Пупков – новий ведучий «Сьогодні»

Назад
НОВОСТИ

Igor PupkovЗ понеділка, 8 січня, новим ведучим випусків інформаційної програми «Сьогодні» о 15:00 стане Ігор Пупков.

У денних випусках програми «Сьогодні» о 15:00 з понеділка по суботу Ігор Пупков буде розповідати про найважливіші та найактуальніші події дня.

Як зазначив сам ведучий, він з радістю прийняв пропозицію стати частиною команди «Сьогодні», адже саме на каналі «Україна» є люди, у яких можна повчитися.

— Для будь-якого ведучого важливим є зростання та розвиток. Особисто для мене важливо, коли поруч є люди, у яких можна й потрібно вчитися, поруч з якими ти будеш теж рости й розвиватися. Така команда є на каналі «Україна», тому сумнівів приймати пропозицію абсолютно не було. Я вдячний колегам за те, що підтримали і підтримують,розповів Ігор Пупков.

За словами керівника проекту – Людмили Добровольської, долучення Ігоря до команди стане її підсиленням: «Ігор – ведучий з великим позитивним інформаційним досвідом. Він далеко не новачок в професії, його знають і люблять телеглядачі. Вважаю його прихід підсиленням команди «Сьогодні».

На телебаченні Ігор Пупков працює з 1998 року. За цей час був ведучим на різних українських телеканалах і радіостанціях.

Нагадаємо, «Сьогодні» – це щоденні новини на каналі «Україна», які відтворюють повну інформаційну картину дня. Вони розповідають про все, що необхідно знати сьогодні: про актуальне, життєве та сучасне, роблячи це наочно, просто й одночасно масштабно. «Сьогодні» представляють всі головні теми й події дня, розкриваючи їх значення та прогнозуючи розвиток.

Дивіться інформаційну програму «Сьогодні» на офіційному сайті каналу, а також на сайті відеоресурсу oll.tv і на порталі новин segodnya.ua.