Концерт «ТІК»: Лондон співав хором

Назад

tik london -Перші гастролі у Великобританії запам’яталися гурту «ТІК» драйвовим концертом із декількома виходами на «біс», яскравою нічною прогулянкою столицею і незабутнім знайомством із українською громадою у Лондоні.

Гурт «ТІК» вперше виступив у Лондоні із сольним концертом. «Тверезих і культурних» уже давно запрошували до британської столиці. І тому музикантам влаштували по-справжньому гарячий прийом: у клубі «Scala» гурт зустрічала повна зала, а запальні танці і спільні співи почалися вже з першої пісні.

Побачити і наживо почути гурт «ТІК» лондонці приходили цілими родинами. Чимало глядачів на концертіtik london 2016 були у вишиванках і з українськими прапорами, а улюблену «Тихую» заспівали настільки злагодженим хором, що лідер гурту Віктор Бронюк, як він сам зізнався, «просто очманів»!

«Таке враження, що українська громада збирається вечорами і всі дружно вчать слова! Не хочу образити інших наших шанувальників, але такого потужного виконання «Ой, піду я на гору крутую» ми не чули ще у жодному місті! Ми просто стояли на сцені і не розуміли, що відбувається, — зізнається лідер гурту «ТІК». — Було неймовірно красиво – ніби співав найбільший церковний хор!»

Окрім найулюбленіших пісень, створених за 11 років на сцені, гурт «ТІК» порадував лондонців багатьма прем’єрами. Зокрема, піснею «ІсторіЯ», ключові слова якої «З нами Бог, перемога і Україна!» публіка зустріла гучними оплесками.

«Українська громада у Лондоні щиро переймається долею батьківщини. Вони активно підтримують по волонтерській лінії, допомагають нашим героям пройти реабілітацію у кращих медичних закладах – щодня своїми вчинками доводять: хоч і знаходяться далеко, але думками і серцем завжди з Україною. Це надзвичайно приємно, – відзначає Віктор Бронюк. – Для мене було відкриттям, наскільки чисельна українська діаспора у Лондоні – до 300 тисяч! Виявляється, у 2013-му, коли у Києві був Євромайдан, у Лондоні українська громада організувала власний Майдан, на який декілька разів приїжджав британський прем’єр Кемерон. Це свідчить про головне: українці у Лондоні настільки добре зарекомендували себе, що з ними не просто рахуються, їх поважають».

tik london_Окрім цікавих знайомств і запального концерту, гостини у Лондоні запам’яталися яскравою нічною прогулянкою містом. Після концерту музиканти відвідали головні визначні місця Лондона. Зокрема, побачили Біг-Бен, Гайд-парк, музеї мадам Тюссо і Шерлока Холмса, чисельні палаци та один із найвідоміших концертних залів світу – Альберт-холл, побудований королевою Вікторією на честь принца Альберта.

«Отже місце для наступного концерту у Лондоні ми вже примітили, — посміхаються музиканти «ТІК». – Нас настільки чудово приймали, що, ми впевнені, приїдемо туди ще раз. Публіка вразила гостинністю, а Лондон – красою. Це справжнє місто-парк,у якому немає надлишку багатоповерхових будинків, кожен куточок просочений багатовіковою історією. Це чудове мутикультурне і мультирасове місто з особливим шармом і колоритом, у якому своє почесне місце відводиться і українцям, для яких ми завжди раді заспівати свої пісні».