Леся Нікітюк тепер співає

Назад
Шоу-бизнес

8.08_Леся Никитюк врывается в шоубиз (3)Український шоубіз, готуйся! Леді Ле вийшла до мікрофону і заспівала. Міні-концерти Лесі стартують в ефірі Нового каналу з 29 серпня.

Саме в цей день о 21:00 відбудеться прем’єра ігрового шоу «Шалена зірка». І кожен випуск починатиметься з міні-пісні!

— Для мене музика — це те, де можна відвести душу. Я по життю весела і позитивна людина, але, насправді, слухаю лишень пісні про нещасну і щасливу любов. Обожнюю лірику, люблю групу «НеАнгели», — розповіла ведуча.

До «Шаленої зірки» Леся відводила душу в караоке:

— Я обожнюю співати в принципі, — зізнається зірка Нового каналу. — Уже, напевно, вся Україна знає історію, що в дитинстві я дуже хотіла співати. Одного разу мама сказала мені: «Леся, заспівай». Я була дуже маленька, голосу ще не було. Я заспівала, і мама відвела мене в басейн … (сміється) І зараз я обожнюю співати, ходити в караоке. Є улюблені подруги, які теж круто співають. Нам в караоке аплодують стоячи!

Можливо, після закінчення проекту ведуча випустить збірку «Золоті хіти Леді Ле»… Адже голос у неї сильний і дзвінкий. Гарні вокальні дані ведучої відмітили і зоряні учасники гри. The Maneken, музикант і суддя Нацвідбору на пісенний конкурс «Євробачення» минулих років, оцінив потенціал Лесі як майбутньої зірки шоубізу:

— Я бачу, що у Лесі є легка амбіція спробувати себе і в цьому жанрі, — сказав Євген Філатов. — Думаю, що у неї є величезний потенціал. Я скажу таку двояку фразу: Леся — королева попу. Підкреслюйте все, що потрібно (сміється)

Дивіться прем’єру «Шаленої зірки» з 29 серпня о 21:00 на Новому каналі.

8.08_Леся Никитюк врывается в шоубиз (4)