MamaRika зловила кайф!

Назад
Шоу-бизнес
mamarika


Photo Александр Порубаймих

Сьогодні відбулася прем’єра нового відео виконавиці — на пісню «Ти і Я». Презентуючи кліп, MamaRika розповіла, хто працював на новим відео, хто долучився до запису трека, а такох звернулася до усіх своїх шанувальників:

— Трек «Ти і Я» я написала ще дуже давно і я вважаю,що зробила правильно,довіривши спродюсувати його саме Дімі Монатіку.Пісня набула легкості та дещо нового звучання — і в цьому весь кайф !Мама може бути різною! Впевнена, це далеко не остання наша спільна робота з #MonatikСhilibiSound. Пацани, Dmitriy Monatik Антон Чилиби ,дякую! Ви – круті!

MamaRika — Ти і Я ДИВИТИСЬ ВІДЕО

Ну а відео вже традиційно знімав мій талановитий друг –режисер Radislav Lukin. Знову експромт. Просто візуалізація музичної енергії. Всі фішки з’являлися вже на знімальному майданчику. І ми як завжди ловили кайф від самого процесу! В результаті вийшов такий собі сексі-монолог про те, що відчуває кожна людина, коли хоче бути поряд із об’єктом свого бажання. Дякую всій команді #BallsProduction за самовідданість і професіоналізм! В нас попереду ще багато крутих історій!👌🏾❤️
Народ, дивимось, кайфуємо, репостимо!