Віктор Бронюк знає, як святкувати Івана Купала

Назад
Шоу-бизнес

dizel show victor bronyukЛідер Кращого Святкового гурту України розповів STARBOM.com святкову страшилку.

Віктор Бронюк любить свято Івана Купала за чудову можливість веселитися на природі з друзями, згадувати прадавні українські традиції. І, головне, у цей день кожен, навіть найсерйозніша доросла людина вірить у диво!

Яскравивим святкування було у дитинстві лідера гурту «ТІК»:

— Щороку свято починалося із розповіді бабці Міли про те, як чоловік з нашого села в чарівну ніч з 6 на 7 липня вирішив знайти славнозвісну квітку папороті, що дарує надзвичайні можливості. Він одягнув на голову макітру і сів біля куща чекати, коли квітка розцвіте. Тільки вдарила дванадцята година, як раптом нечиста сила його схопила за голову. Але, оскільки чоловік був у макітрі,  залишився живим…

Бабця запевняла, що того нещасного шукача пригод знала особисто. А ми цю страшилку з сестрою настільки обожнювали… І, хоч знали її напам’ять, але щороку слухали із захватом і цікавістю. Вже у старшому віці ми з сестрою влаштували на вулиці найкраще свято Купала у селі. Дотрималися всіх традицій, які вивідали у бабусь: і купальські пісні співали, і Купайла з цукерками і стрічками робили, і вінки плели, і через вогнище стрибали, — розповів Віктор Бронюк.