Продюсер «ТІК» одружився із білявкою із «Дизель Шоу»

Назад
Семья Шоу-бизнес

Продюсер ТІК Олег Збаращук одружився із Яно. глущенко із Дизель Шоу

Поки глядачі ламали голову, чи може щось бути між лідером гурту Віктором Бронюком та Яною Глущенко, яка зіграла головну роль у кліпі  «АЛЬО-НА!», справжнє кохання і пристрасті вирували між акторкою та продюсером «ТІК» Олегом Збаращуком.

1 квітня в Одесі без зайвого галасу, у колі найрідніших закохані побралися. Пишне святкування планують влаштувати згодом, а поки що проводять свій медовий місяць на гастролях.

Історія їхнього кохання розпочалась півроку тому, у турі «Дизель Шоу» «Осень смешно». Тоді Олег Збаращук допомагав своїм друзям у якості концертного директора.

— До цього ми багато разів перетиналися, але не помічали один одного. Так було до нашого першого спільного туру. У третьому місті нашого маршруту, у Полтаві, ми із хлопцями після концерту зібралися в номері пограти у гру «Еліас». Грати потрібно було по парах. І ми опинилися у парі з Олегом, — згадує Яна Глущенко в інтерв’ю виданю VIVA. — Я була не нафарбована, у піжамі…  Олег подивився на мене уважно: «Яка ти гарна, коли не нафарбована!» Після чого взяв мою руку, погладив її і, не випускаючи зі своєї, сказав: «Ти будеш моєю дружиною».

— Сам досі не розумію, що це було. Як осяяння! Якась історія зверху. Адже у нас не було ніяких стосунків, навіть натяку на них! – ділиться Олег Збаращук.

— Уже за тиждень він зізнався у своїх почуттях. Проте я знову ж не сприйняла це серйозно. І от Олег почав пропонувати мені вийти заміж. Щодня звучало, як мантра: давай одружимося. І так протягом усіх шести місяців, що ми разом. А іноді й по кілька разів на день! – посміхається Яна.

Коли акторка нарешті сказала своє остаточне «Так», закохані не стали відкладати весілля на потім. На гастролях в Одесі Олег та Яна скористались програмою організації експрес-розпису (усого за годину) і стали офіційним подружжям у найвеселіший день року – 1 квітня.