Сергій Бабкін показав свій космос

Назад
Шоу-бізнес

unnamed

Відомий виконавець Сергій Бабкін презентував свій перший україномовний альбом під назвою «Музасфера».

Для знайомства зі своєю роботою співак запросив гостей до київського Планетарію, що створило особливу космічну атмосферу та допомогло артисту розповівсти про створення власного музичного Всесвіту.

Презентація розпочалась з перегляду  короткого фільму «Народження планет» на куполі Планетарію. Після  Сергій поділився історією народження своєї «Музасфери» та зіграв кілька нових треків з альбому («Дихай повільно», «Єви і Адами», «Інші світи»), а також популярні хіти («Де би я» та «Хто далі йде»).

unnamed-4

— Колись дуже давно, років 25 тому, я написав першу пісню українською мовою. Пам’ятаю, радів, як песик – мені ще не вистачало хвостика, щоб мотиляти (усміхається). Для мене це було щось неймовірне, фантастичне, ніби я написав пісню іноземною мовою. Після, через три роки,  написав ще одну, а через п’ять – ще одну. Ці спалахи були для мене такими ласими шматочками делікатесу, смаколиками, яким я шалено радів.  З роками в мене зібралося багато пісень. До передостаннього альбому увійшло шість композицій українською мовою. Сьогодні для мене неймовірна подія – презентувати мій дванадцятий за рахунком і перший повноцінний україномовний альбом із назвою «Музасфера», куди увійшло 13 пісень, – поділився Сергій Бабкін.

Фінальний трек – «Інші світи» – артист виконав під власний акомпанемент на роялі, що стало магічним завершенням подорожі «Музасферою» Бабкіна.

Під час того, як лунали композиції артиста, на фоні зоряного неба розмістилася обкладинка  нового альбому, що по-справжньому перенесло всіх глядачів у космос Бабкіна.