“Скажене Весілля 3”: вийшов офіційний саундтрек від Потапа, Олега Винника, Позитива, Надії Мейхер та Юрія Горбунова

Назад
Родина Шоу-бізнес

Зірковий безпрецедентний квінтет заспівав у новому весільному хіті “На щастя” – головній музичній темі стрічки “Скажене Весілля 3”, на який презентовано і відеокліп за участю акторського складу фільму.

cover 1

Mozgi Entertainment та творці скаженої франшизи (FILM.UA Group та Prototype Production) презентували кліп на пісню “На щастя”, яка стала офіційним саундтреком до триквелу #НайкращоїКомедіїРоку – “Скажене Весілля 3”.

ДИВИМОСЬ: Потап, Олег Винник, Позитив, Надія Мейхер, Юрій Горбунов – На Щастя

Композицію виконав увесь ансамбль зірок шоу-бізнесу, що знялися у триквелі: Потап, Олег Винник, Позитив, Надія Мейхер та Юрій Горбунов, а музичного колориту додав циганський театр «Романс».

Як звучатиме пісня в самому фільмі, можна буде дізнатись вже з 25 лютого – саме тоді стартує прокат “Скаженого Весілля 3”, яке стане завершальною частиною легендарної франшизи.

Згідно з сюжетом відеокліпу, в кінотеатрі зібралися Потап, Юрій Горбунов, Позитив, Надія Мейхер та улюблені актори найуспішнішої української комедії, щоб подивитись прем’єру триквелу: запаслись попкорном, зайняли свої місця в залі й… тут розпочалося щось по-справжньому скажене! Кіносеанс перетворився на шалене свято з циганським присмаком. Усіх так захопила атмосфера фільму, що навіть Олега Винника не дочекалися, проте пообіцяли сходити на фільм ще й з ним знову!

Відео знімали у кінотеатрі, не просто щоб нагадати про вихід фільму у широкий прокат 25 лютого, але й аби допомогти повернути глядачів усієї країни в кінозали після довгої перерви.

Основним лейтмотивом кліпу, який, як і фільм, виходить напередодні очікуваної весни, стало заохочення людей до повернення в кінозали. Повернення за справжнім світлим настроєм, за яскравими та теплими емоціями, дарувати які покликане наше «Скажене Весілля 3». Аби цей саундтрек став справжнім хітом, був залучений дійсно винятковий зірковий склад, ще і я там трохи підспівую. Автор пісні Потап, як і завжди, впорався з завданням не на сто, а на двісті відсотків. Сподіваємося, що композиція “На щастя” стане не просто хітом, а новим гімном українських весіль, – розповідає продюсер стрічки Юрій Горбунов.

ДИВИМОСЬ: Потап, Олег Винник, Позитив, Надія Мейхер, Юрій Горбунов – На Щастя