TamerlanAlena х Andi Vax представили пісню про незламну Україну

Назад
Родина Шоу-бізнес

 

Час відродження та єднання: TamerlanAlena х Andi Vax заспівали пісню «Моя Україна» про незламну та сміливу Батьківщину, яка сьогодні проживає надскладний період за історію своєї незалежності. 

СЛУХАЄМО: TamerlanAlena х Andi Vax – Моя Україна

u4

Пісня “Моя Україна” здатна зміцнити бойовий дух кожного українця та всіх захисників, які цілодобово боронять нашу землю. “Ми вистоїмо, адже у нас немає страху” – співають TamerlanAlena та закликають вірити у близьку перемогу.

Ця пісня ллється з наших сердець, з душі. Вона про любов – але вже не до коханого, а до рідної Батьківщини. “Вставай, моя Україна, у мене одна єдина» – без зайвих слів… Зараз нам всім дуже складно та боляче, але важливо тримати стрій та незламну віру в перемогу. Ми пишаємося тим, що ми українці – найсильніша нація в усьому світі. Ми витримаємо та зовсім скоро відсвяткуємо перемогу. Залишилось ще трохи, – коментує дует. 

TamerlanAlena 2

У куплеті Тамерлана лунає фраза “русский военный корабль, иди на х.й”, що стала справжнім символом боротьби українців з російськими окупантами. Над аранжуванням пісні працював відомий саунд-продюсер і аранжувальник Andi Vax.

Як і більшості родин України, Тамерлану і Альоні довелось роз‘їхатись заради безпеки. Співачка з сином знаходяться в безпеці в той час, як Тамерлан вступив до лав територіальної оборони та разом з ЗСУ захищає рідну землю зі зброєю в руках. Співак знаходиться в найгарячіших точках Київської області – разом з армією відбиває атаки окупантів і здійснює евакуацію населення. Окрім цього, Тамерлан організував гуманітарну допомогу у селі Білгородка та суспільно з мережею супермаркетів Novus запустив допомогу у Києві.

 

СЛУХАЄМО: TamerlanAlena х Andi Vax – Моя Україна