TamerlanAlena презентували трек про силу кохання

Назад
Родина Шоу-бізнес

“Кохай, бо є ще віра й надія”: TamerlanAlena презентували трек “Кохай” про всепереможне почуття.

СЛУХАЄМО: TamerlanAlena – Кохай

TamerlanAlena_Кохай

Пісня «Кохай» – про віру та любов у серці, які змушують продовжувати жити далі. Це пісня-побажання безумовних, щирих емоцій в теперішні часи, що так необхідні всім українцям зараз. 

Віра, любов і надія  — сила, якою може пишатись кожен українець. Ми маємо тримати ці почуття в своїх серцях, щоб витримати та мати змогу боротися далі. Важливо зберегти ось це тепло всередині, яке зігріє в найважчі дні зими, – розповідають TamerlanAlena.

У синглі “Кохай” TamerlanAlena продемонстрували своє фірмове звучання у стилі діп-хаус. Артисти впевнені, що їхній трек вилікує внутрішні переживання та допоможе знайти безпечне місце в своєму серці у цей страшний час.

TamerlanAlena не з чуток знають, як кохання рятує у складні часи. Як і більшості родин України, на початку повномасштабної війни парі довелось роз‘їхатись заради безпеки.

Тамерлан вступив до лав територіальної оборони та разом з ЗСУ захищав рідну землю зі зброєю в руках. Співак знаходився в найгарячіших точках Київської області – разом з армією відбивав атаки окупантів і здійснював евакуацію населення.

СЛУХАЄМО: TamerlanAlena – Кохай

TamerlanAlena 2