«Танці з зірками»: Надія Матвєєва не зрозуміла Влада Яму

Назад
Шоу-бизнес

vladyama_official_70407730_2489728697753786_7256882227539223222_nЗдається, визріває перший скандал на шоу!

Один із суддів — Влад Яма розмісттив у своєму Інстаграмі фото трьох учасників, які, судячи із набраних балів, найгірше опанували паркет. На фото — Надія Матвєєва, Дзідзьо, Миїайло Кукуюк.

У коментарі до фото Влад Яма запропонував:

«Отже, як і обіцяв, опитування — перед вами. Хто з шановних зірок на вашу думку за результатами першого тижня(!) має отримати «Кубок Дмитра Комарова»?.. Відповіді (цифру) пишіть в коментарях⠀
Надія Матвєєва на стала відмовчуватися і оперативно відреагувала на цей зухвалий пост».

Телеведуча Надія Матвєєва, що потрапила до сумнівного рейтингу досить оперативно відреагувала на зухвалий вчинок члена журі:

«Шановний суддя «Танців з зірками» @vladyama_official спочатку поставив нашій парі найнижчу оцінку (і я зауважила в прямому ефірі, що це вважаю справедливим, бо недосконало станцювала). Потім у себе на сторінці Влад влаштував «жартівливе» опитування стосовно здібностей деяких учасників. І цього я, як не дивно, не зрозуміла! Тому до вас питання», — написала у своєму Інстаграмі телеведуча.

«Як вважаєте, Влад Яма таким чином намагається мотивувати мене до кращих танців, чи воліє швидше позбавити #танціззірками такої незграби (на його думку) як я? Або ваш варіант», — додала ведуча проекту «Все буде добре».

А що ви думаєте про поведінку зіркового судді та учасниці?