“Танці з зірками”: Надія Матвєєва не зрозуміла Влада Яму

Назад
Шоу-бізнес

vladyama_official_70407730_2489728697753786_7256882227539223222_nЗдається, визріває перший скандал на шоу!

Один із суддів – Влад Яма розмісттив у своєму Інстаграмі фото трьох учасників, які, судячи із набраних балів, найгірше опанували паркет. На фото – Надія Матвєєва, Дзідзьо, Миїайло Кукуюк.

У коментарі до фото Влад Яма запропонував:

“Отже, як і обіцяв, опитування – перед вами. Хто з шановних зірок на вашу думку за результатами першого тижня(!) має отримати «Кубок Дмитра Комарова»?.. Відповіді (цифру) пишіть в коментарях⠀
Надія Матвєєва на стала відмовчуватися і оперативно відреагувала на цей зухвалий пост”.

Телеведуча Надія Матвєєва, що потрапила до сумнівного рейтингу досить оперативно відреагувала на зухвалий вчинок члена журі:

“Шановний суддя “Танців з зірками” @vladyama_official спочатку поставив нашій парі найнижчу оцінку (і я зауважила в прямому ефірі, що це вважаю справедливим, бо недосконало станцювала). Потім у себе на сторінці Влад влаштував “жартівливе” опитування стосовно здібностей деяких учасників. І цього я, як не дивно, не зрозуміла! Тому до вас питання”, – написала у своєму Інстаграмі телеведуча.

“Як вважаєте, Влад Яма таким чином намагається мотивувати мене до кращих танців, чи воліє швидше позбавити #танціззірками такої незграби (на його думку) як я? Або ваш варіант”, – додала ведуча проекту “Все буде добре”.

А що ви думаєте про поведінку зіркового судді та учасниці?