The Rasmus: легендарний фінський гурт в Україні!

Назад
Мероприятия Шоу-бизнес

unnamed (7)

У рамках європейського туру, присвяченого 15- річчю платівки Dead Letters, The Rasmus відвідає Україну та збере київську Stereoplaza вже 26 жовтня!

КУПИТИ КВИТКИ

The Rasmus — фінський гурт з багаторічною історією, заснований у 1994 році в Гельсінкі. За свою тривалу кар’єру один з найзнаменитіших колективів Фінляндії випустив дев’ять альбомів, отримав величезну кількість нагород як у себе на батьківщині, так і за кордоном. Більше 4 мільйонів альбомів групи було продано по всьому світу.

Але саме п’ятий студійний альбом Dead Letters і безсмертний хіт In the Shadows принесли Лаурі Юленену, Паулі Рантасалмі, Акі Хакан і Ееро Хейноненом світовий успіх в 2003 році. У 2019-му The Rasmus відправиться в європейський ювілейний тур, присвячений 15-річчю платівки.

— Dead Letters — найзнаковіший альбом в історії The Rasmus. На момент релізу наш колектив існував уже десять років і мав величезний успіх у Фінляндії: платинові альбоми, аншлагові концерти. Ми записали більш похмурий і меланхолійний альбом, який визначив наш новий індивідуальний стиль. Занурившись у спогади про минулі часи, ми захотіли відсвяткувати 15-ту річницю Dead Letters і зіграти всі композиції пластинки для шанувальників гурту. Платівка насичена яскравими сценічними образами, які хочеться втілити в наших живих виступах. Деякі пісні з цього альбому будуть вперше зіграні під час ювілейного туру, — каже лідер гурту Лаурі Юленен.

Сьогодні The Rasmus збирає аншлаги по всьому світу та має незліченну кількість фанів. Вони повні творчої енергії і запалу, щоб давати вибухові концерти, як і п’ятнадцять років тому!

Стань частиною історії легендарного гурту — ти не можеш це пропустити!

КУПИТИ КВИТКИ 

unnamed (8)