Віктор Бронюк написав «Лист московському шайтану»

Назад
Шоу-бизнес

бронюкЛідер гурту TIK Віктор Бронюк в історично-патріотичному відео «Лист московському шайтану!» від «Країни ФМ» до Дня захисника України та Дня українського Козацтва. Відео присвячується тим, хто захищав і захищає нашу землю від ворогів.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО

Усім відомий «Лист запорожців турецькому султанові», написаний ще у 1676 році, слово в слово підходить до сьогодення. Напевно, кожен військовий, що захищає Україну від ворога на Сході, підписався би під таким листом — достатньо змінити лише адресата!

Українці виконали ролі козаків, відтворивши процес написання легендарного листа. Але в даному випадку — не турецькому султану, а «московському шайтанові, Володимиру-Настамнєту». Артисти адресували Путіну практично всі ті ж слова, що свого часу козаки написали турецькому султану: «Ти шайтан, чорт московський, проклятого чорта брат і товариш, самого Люцифера секретар. Який ти в чорта лицар, коли голою ж*пою їжака не вб’єш… Щоб у тебе ж*па поперек лопнула, а при ходьбі плескала!»

— Ось так запорожці тобі написали. Чи не будеш ти навіть свиней наших випасати, не те, щоб над Україною пануватиме. І поцілунок в ср*ку нас!, — додали вони.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО