ЗЛИВА атмосферної лірики від ТІК

Назад
Шоу-бізнес

800x800_YoutubeProfileКраїна дочекалася нової лірики від Кращого Святкового Гурту України: ТІК презентує атмосферну ліричну композицію Злива.

ТІК – Злива [ПРЕМ’ЄРА ПІСНІ]

Злива бере початок в атмосфері моїх віршів з книги під назвою «Без звуку», – розповідає лідер гурту ТІК Віктор Бронюк. – Видати книгу досі не вистачає часу, але є ексклюзивний примірник в єдиному екземплярі, який мені подарувала на день народження дружина Тетяна. Заголовний вірш цієї книги і став основою пісні Злива.

Ми презентували Зливу нашому слухачеві під час весняного туру ТІК «Нове та Найкраще». Вперше зіграли її на сході України. Там, де зараз як ніколи потрібна Злива, що змиває все напускне та зайве. І залишає чисті почуття. Нехай не райдужні, але чисті…

До речі, коли ми записували Зливу в студії, почалася справжня злива. Ми одразу вискочили надвір з мікрофоном. Я навіть записав історичне відео, яке викладене на нашій офіційній сторінці у Facebook. Гадаю, то був добрий знак. Тож, реальна злива звучить у фінальній версії пісні.

Вже зовсім скоро ТІК презентує відео на композицію Злива, у сценарії якого – особиста драма балерини.

Як відомо, ТІК по праву вважають Кращим Святковим Гуртом України. Насправді народним колективом із найбільшою кількістю концертів на території нашої держави.

В арсеналі гурту нові хіти Злива, Волошки, Емочка, АЛЬО-НА!, Робот та перевірені часом народні блокбастери – ОленіВчителька, СвєтаСірожине пірожинеНе цілуй та інші.

ТІК – Злива [ПРЕМ’ЄРА ПІСНІ]
tik.ua
YouTube
Facebook
+38 067 430 33 99

pr@tik.ua