Віталій Козловський у кліпі «Мала, танцюй» дарує любов жінкам будь-якого віку

Назад
Шоу-бизнес

Віталій Козловський презентує нову пісню і кліп під назвою «Мала, танцюй». Це подарунок шанувальникам до Дня Всіх Закоханих.

ДИВИМОСЬ: Віталій Козловський — Мала, танцюй

5_Виталий Козловский

Головну ідею кліпу артист передає у власному вірші:

В якому б віці жінка не була, В її душі завжди живе мала — Маленька дівчинка, что мріє про кохання, І не важливо — перше чи останнє.

Це відео — перша спільна робота Віталія з режисером Тарасом Голубковим. Автори пісні — Андрій Ігнатченко та Анна Фещенко.

Щоб розкрити задум, у відео з’являються абсолютно різні жінки: від 6-річної моделі до 73-річної володарки рекорду «Фотомодель найповажнішого віку», Галини. Також героїнею відео стала юна модель Катерина Лупеко. Головну жіночу роль зіграла дизайнер Анна Юдаєва. Також вона в рамках власного бренду Anna Yudaeva Couture розробила образи для кліпу. Один з них — костюм Віталія, що складається з двох половин — чорної і синьої.

У кліпі є ще один дуже незвичайний образ — це «тінь». Вона уособлює всі спокуси, сумніви, страхи, з якими час від часу доводиться боротися кожному з нас. Віталій Козловський:

Іноді вони беруть верх над тобою, але перемогти їх — в наших силах. Це протистояння в кліпі відображене в складній хореографії, яку відрізняє один пікантний нюанс: моя партнерка — тендітна танцівниця в складному костюмі, на високих підборах. І за задумом їй довелося довгий час в буквальному сенсі слова носити мене на собі.

Хто ж ця мала, якій співак присвячує вже другий свій твір?

Цією піснею я звертаюся до кожної жінки, якій робили боляче і розбивали серце, — пояснює Віталій.

Артист зізнається, що зйомки були важкими, оскільки у новому відео багато нестандартної хореографії:

Я дуже прискипливо відношуся до кожної своєї роботи і завжди бачу якісь недоліки. Але те, що у нас вийшло, – зовсім інше, не схоже на те, що я робив у минулому. Я дуже пишаюся цією роботою.

ДИВИМОСЬ: Віталій Козловський — Мала, танцюй