Віталій Козловський у кліпі “Мала, танцюй” дарує любов жінкам будь-якого віку

Назад
Шоу-бізнес

Віталій Козловський презентує нову пісню і кліп під назвою “Мала, танцюй”. Це подарунок шанувальникам до Дня Всіх Закоханих.

ДИВИМОСЬ: Віталій Козловський – Мала, танцюй

5_Виталий Козловский

Головну ідею кліпу артист передає у власному вірші:

В якому б віці жінка не була, В її душі завжди живе мала – Маленька дівчинка, что мріє про кохання, І не важливо – перше чи останнє.

Це відео – перша спільна робота Віталія з режисером Тарасом Голубковим. Автори пісні – Андрій Ігнатченко та Анна Фещенко.

Щоб розкрити задум, у відео з’являються абсолютно різні жінки: від 6-річної моделі до 73-річної володарки рекорду “Фотомодель найповажнішого віку”, Галини. Також героїнею відео стала юна модель Катерина Лупеко. Головну жіночу роль зіграла дизайнер Анна Юдаєва. Також вона в рамках власного бренду Anna Yudaeva Couture розробила образи для кліпу. Один з них – костюм Віталія, що складається з двох половин – чорної і синьої.

У кліпі є ще один дуже незвичайний образ – це “тінь”. Вона уособлює всі спокуси, сумніви, страхи, з якими час від часу доводиться боротися кожному з нас. Віталій Козловський:

Іноді вони беруть верх над тобою, але перемогти їх – в наших силах. Це протистояння в кліпі відображене в складній хореографії, яку відрізняє один пікантний нюанс: моя партнерка – тендітна танцівниця в складному костюмі, на високих підборах. І за задумом їй довелося довгий час в буквальному сенсі слова носити мене на собі.

Хто ж ця мала, якій співак присвячує вже другий свій твір?

Цією піснею я звертаюся до кожної жінки, якій робили боляче і розбивали серце, – пояснює Віталій.

Артист зізнається, що зйомки були важкими, оскільки у новому відео багато нестандартної хореографії:

Я дуже прискипливо відношуся до кожної своєї роботи і завжди бачу якісь недоліки. Але те, що у нас вийшло, – зовсім інше, не схоже на те, що я робив у минулому. Я дуже пишаюся цією роботою.

ДИВИМОСЬ: Віталій Козловський – Мала, танцюй