Ярослава Руденко організувала десант… митців

Назад
Мероприятия

yaroslava rudenkoВеличне свято із полтавським колоритом відбулось днями у Центральному Будинку офіцерів столиці – організований десант митців на шану воїнів АТО та їх сімей зібрала солістка Ансамблю збройних сил та Національної філармонії України, Заслужена артистка України, полтавочка Ярослава Руденко.

Виявилось, що рідного цвіту по всьому мистецькому Києву насіялось і квітне буйно та радісно – привітати й допомогти у проведенні концерту зголосилися земляки, вихідці з Гребінківщини, ведучі Національного радіо – Заслужений журналіст України Сергій Савелій та голос всіх парадів останніх років Дмитро Хоркін. Чарівна Габріела Массанга, авторка «Сімейних зустрічей» дуже тепло представляла гостей, яких все прибувало й прибувало…

До зали запросили діток з родин переселенців, ця мужня малеча, на долю яких випало вже чимало страждань, взяли участь у конкурсі листа й малюнка до воїнів АТО. Юних художників та їх педагогів від журналу «Ukrainian people» нагородили Тетяна й Едуард Петракови, а педагоги для своїх закладів отримали від Марії Воліної сертифікати на профорієнтацію для вихованців. Портрет Ярославі на сцені вручив народний художник України, який після анексії Криму переїхав на материк, Микола Муравський. Захід відбувся за підтримки Міністерства оборони України, Департаменту соціальної та гуманітарної політики МОУ, Центрального Будинку офіцерів, Заслуженого академічного ансамблю пісні та танцю Збройних сил України.

На сцені виступи Ярослави супроводжував Академічний оркестр народної та популярної музики Українського радіо під керівництвом Михайла Пікульського. Режисером динамічного й надзвичайно емоційного свята стала Заслужений діяч мистецтв України Ірина Нестеренко. Зіркові дуети з Ярославою склали – Народний артист України, телеведучий Анатолій Гнатюк, Заслужений артист України Андрій Князь, бандурист Валентин Лисенко, DJ JDAY (Ігор Осипенко), містичний Ярослав Бурлачук, Дмитро Фощанка, Єгор Грей, Ігор Осипенко. Громадський діяч Інна Силантьєва вручила Ярославі подяку від Народного депутата України, Олімпійського чемпіона Дениса Силантьєва, а співзасновниця «Школи персонального брендинга, політичного піару та соціального іміджу» Вілена Воронова вручила нагороду за вклад у позитивний імідж України.

Привітали гостей і літераторки – заслужений діяч мистецтв України Марія Бойко та Заслужений працівник культури України Зоя Ружин, яка винесла Ярославі коровай з побажанням наснаги на добрі справи. Завітали на свято й дипломати, як Надзвичайний і Повноважний посол Палестини Аласанд Мохамед, дизайнери Оксана Полонець, Світлана Теренчук, Наталія Гордополова, відомі журналісти.

— Невтомна, справжня бджілка-трудівниця, так запалила зал і наші серця українською піснею, що не сила було всидіти на місці! – поділилась емоцією Наталя Гордополова з Вінниці. — Оплески, квіти і захопливі погляди поряд із щирою вдячністю, що в Україні є такі патріотичні й щирі артистки! Тендітна, красива і така жіночна Ярослава має в собі силу духу і характеру справжнього воїна, не боїться постійно їздити в зону АТО — адже пісня, це теж наша духовна зброя!

— Ця ніжна, весняна, елегантна, красива дівчина по-справжньому й щиро любить свою Батьківщину, — не шкодує компліментів журналіст Олег Биковський, — бере участь у різноманітних культурно-мистецьких проектах, але найголовніше — Ярослава дарує усім неповторну Українську Пісню, яка унікально звучить з її вуст.

Вже вкотре яскравим емоційним дійством Ярослава Руденко з друзями довели й утвердили – «Ніхто не забутий», жоден воїн, що береже для нас Україну, повертає мир у наші домівки не має бути забутий. Ми молимось за них, віримо в їх непереможність, чекаємо їх додому!