Європейська прем’єра фільму «СТІВ ДЖОБС» відбудеться в рамках закриття 59 Лондонського фестивалю

Назад
НОВОСТИ

kinopoisk.ruBFILFF5954545Режисером фільму «СТІВ ДЖОБС» став володар премії «Оскар» — ДЕННІ БОЙЛ, сценарист виступив Аарон Соркин, що також має премію «Оскар». Фільм переносить нас за лаштунки цифрової революції, відображаючи портрет людини у неймовірному вирі його життя. Головну роль у фільмі грає МАЙКЛ ФАССБЕНДЕР , також ви зможете побачити КЕЙТ ВІНСЛЕТ, Сета Рогена, Джефа Деніелса, Майкла Сталберга та Кетрін Уотерстон.
18 жовтня БОЙЛ, ФАССБЕНДЕР та ВІНСЛЕТ завітають на Гала вечірку на честь закриття 59го Лондонського кінофестивалю у Odeon Leicester Square, під час якої і відбудеться Європейська Прем’єра фільму.
«СТІВ ДЖОБС» – це третій фільм режисера Денні Бойла, що буде закривати даний фестиваль, окрім картин «Мільйонер із нетрів» (2008) та «127 годин» (2010).
Охоплюючи період 14 років, між 1984 і 1998, історія побудована навколо трьох запусків основоположних продуктів компанії — Macintosh в 1984 році, NeXT ‘Cube’ в 1988 році та iMac в 1998 році. Принцип побудови такої хронології є інноваційним і допомагає не тільки проникнути глибше в життя Джобса, а й розповісти історію про нові мас-маркет технологій, що зробили революцію у спілкуванні людей по всій Землі.
Клер Стюарт, директор Лондонського кінофестивалю, коментує: «Ми раді повідомити, що Стів Джобс буде цього року закривати Лондонський кінофестиваль. Денні Бойл створив хвилюючий і зухвалий фільм за участю Майкла Фассбендера».
Режисер Денні Бойл, каже: «Якщо Лондон був колискою промислової революції, то Сан-Франциско став Віфлеємом цифрової. Час, коли ми створювали це кіно в Силіконовій долині був надзвичайний, і я сподіваюся, що лондонцям буде цікаво зазирнути за куліси того, як створюється сучасний світ та технології. Це завжди дуже хвилююче презентувати свою роботу, тому ми дуже вдячні Лондонському кінофестивалю за їх постійну підтримку».
На додаток до Фассбендера та Вінслету фільмі знімаються Сет Роген у ролі Стіва Возняка, співзасновника компанії Apple;Джеф Деніелс у ролі Джона Скаллі, генерального директора компанії Apple. Список головних ролей також включає Кетрін Уотертон у якості Крістін Бреннен, колишної дівчини Джобса та Майкла Сталберга у якості Енді Гецвельда, одного з перших членів команди розробників Apple Macintosh.
Продюсери — Марк Гордон, Гаймон Casady, Скотт Рудін, Бойл, Крістіан Колсон.
Universal Pictures випустить фільм у кінотеатрах по всій Великобританії та Ірландії з 13 листопада 2015.
Нагадаємо, що в Україні фільм стартуватиме 12 листопада 2015 року.
Про фільм : Історія успіху засновника компанії Apple Стіва Джобса — людини, яка ще за життя стала легендою і створила найвідомішу імперію інноваційних гаджетів. Вихід нової моделі «яблука» обговорюється в світі не менше, ніж природні катаклізми і курс валют. Від режисера володаря премії Оскар Денні Бойла правдива і надихаюча історія про те, що ховається за славою і визнанням Джобса, справжнього гуру і трендсеттера для кількох поколінь.
59й Лондонський кінофестиваль за участі «American Express ®» триватиме з середи 7 жовтня до суботи 18 жовтня 2015 року. Повна програма фестивалю буде оголошена у вівторок 1 вересня 2015 року.