Злата Огнєвіч презентувала незвичайний танцювальний трек “Do мене”

Назад
Стиль Шоу-бізнес

Злата Огневич (2)Артистка в черговий раз не боїться експериментувати і сміливо робить прем’єри пісень, які вносять нові музичні напрямки в її репертуар. А також допомагають їй завойовувати увагу нових шанувальників якісної музики.

Злата Огнєвіч – “Do мене” (Lyric video)

Днями відбулася прем’єра lyric-video на трек “Do мене”. Для Злати Огнєвіч ця пісня – ще один експеримент, який виходить не заради відповідності музичним трендам, а заради їх формування. Співачка продовжує бути автором своїх текстів, як і до попередніх хітіа, таких як “Запали вогонь”, “Танцювати”.

– Ідея цього треку прийшла несподівано, коли ми працювали в студії над абсолютно іншою піснею. Нам сподобався біт і ми вирішили придумати текст. Мене дуже надихнув сам стиль треку, і я написала текст. Над піснею працювало відразу три композитора, один з них – Михайло Некрасов, інші хлопці з Америки і Європи. Я відчуваю, що така музика потрібна людям, тому у нас з’явилася “Do мене”, – коментує прем’єру треку Злата Огнєвіч.

Злата Огнєвіч – “Do мене” (Lyric video)

Задаючи тренд в сучасній танцювальній музиці, Злата Огнєвіч легко стає лідером всіляких чартів.

Варто відзначити, кліп на нову пісню “Do мене” був знятий в знаковий день для Злати – в День її народження. А режисером кліпу виступив Костянтин Гордієнко, з яким співачка вже працювала на зйомках хіта “Танцювати”. Прем’єра кліпу відбудеться вже у лютому.

Нагадаємо, попередній трек Злати Огнєвіч – “Танцювати” – став хітом минулого літа і до сих пір тримається на перших рядках зведеного хіт-параду України. Манера виконання артистки і якісний саунд стали тим самим рецептом, за яким композиція “Танцювати” більше двадцяти п’яти тижнів є однією з найбільш ротованих по країні.

Злата Огнєвіч – “Do мене” (Lyric video)