Злата Огнєвіч презентувала незвичайний танцювальний трек «Do мене»

Назад
Стиль Шоу-бизнес

Злата Огневич (2)Артистка в черговий раз не боїться експериментувати і сміливо робить прем’єри пісень, які вносять нові музичні напрямки в її репертуар. А також допомагають їй завойовувати увагу нових шанувальників якісної музики.

Злата Огнєвіч — «Do мене» (Lyric video)

Днями відбулася прем’єра lyric-video на трек «Do мене». Для Злати Огнєвіч ця пісня — ще один експеримент, який виходить не заради відповідності музичним трендам, а заради їх формування. Співачка продовжує бути автором своїх текстів, як і до попередніх хітіа, таких як «Запали вогонь», «Танцювати».

— Ідея цього треку прийшла несподівано, коли ми працювали в студії над абсолютно іншою піснею. Нам сподобався біт і ми вирішили придумати текст. Мене дуже надихнув сам стиль треку, і я написала текст. Над піснею працювало відразу три композитора, один з них — Михайло Некрасов, інші хлопці з Америки і Європи. Я відчуваю, що така музика потрібна людям, тому у нас з’явилася «Do мене», — коментує прем’єру треку Злата Огнєвіч.

Злата Огнєвіч — «Do мене» (Lyric video)

Задаючи тренд в сучасній танцювальній музиці, Злата Огнєвіч легко стає лідером всіляких чартів.

Варто відзначити, кліп на нову пісню «Do мене» був знятий в знаковий день для Злати — в День її народження. А режисером кліпу виступив Костянтин Гордієнко, з яким співачка вже працювала на зйомках хіта «Танцювати». Прем’єра кліпу відбудеться вже у лютому.

Нагадаємо, попередній трек Злати Огнєвіч — «Танцювати» — став хітом минулого літа і до сих пір тримається на перших рядках зведеного хіт-параду України. Манера виконання артистки і якісний саунд стали тим самим рецептом, за яким композиція «Танцювати» більше двадцяти п’яти тижнів є однією з найбільш ротованих по країні.

Злата Огнєвіч — «Do мене» (Lyric video)