БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ презентували чуттєвий кліп на пісню «ДИМ», який зняли на тій ж локації, що і «Зорі Запалали»

Назад

Це перша в історії БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ відеоробота, коли ця ж картинка, яку я намалював собі в голові – з‘явилась на екрані в деталях. От такі співпадіння, настільки точно і чітко передані емоції, думки, і взагалі конект пісні з відеорядом відбувається дуже рідко. Я надзвичайно тішусь з того, що вийшло зняти і змонтувати саме такий кліп. Дуже дякую, звісно, Владу Разіховському за режисуру, – Сергій Танчинець.

СЛУХАЄМО ТА ДИВИМОСЬ:  БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ – ДИМ

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ_ДИМ_обкладинка

Перший етап зйомок відбувався у Києві і є відображенням буденного життя гурту. У кліпі можна спостерігати, як Сергій Танчинець сидить у гримерній перед концертом, поки навколо команда та менеджмент роблять свою повсякденну роботу: підключають мікрофон перед виходом артиста на сцену, фотографують, займаються побутовим райдером.

Другий етап та розв’язка кліпу відбувається на березі Атлантичного океану на мальовничому пляжі Адрага, що у Португалії. На цьому ж пляжі, декілька років тому, БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ відзняли відеороботу на хіт «Зорі запалали». Повторюється у теперішньому кліпі не тільки локація, а й усі деталі. Хлопці повністю відтворили кадри з попередньої відеороботи: те ж ліжко, яке стоїть на тому ж місці, що і 5 років тому та такий ж ракурс зйомки.

Відсилка до відеороботи на пісню «Зорі Запалали» (яка стала абсолютним хітом та на цю мить набрала більше 23 мільйонів переглядів на YouTube) – не просто так, зазначає Влад Разіховський, режисер кліпу.

Коли я дізнався, що БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ планують акустичний благодійний концерт у Лісабоні, я одразу зрозумів, що частину відеороботи на пісню «ДИМ» потрібно відзняти саме там, на тому ж пляжі, на якому ми знімали «Зорі». Попередня робота – про справжнє кохання довжиною в життя, а «ДИМ» відкриває іншу, проте суміжну сторону людських переживань, – додає режисер.

Сергій Танчинець_море_кровать

В цій пісні захотілось доторкнутись до емоцій, кадрів, естетики і всіх відчуттів, які ми бачимо у кліпі «Зорі запалали», тому виникла ідея зробити цю відсилку і відповідно, захотілось відзняти цю частину кліпу в тій ж локації, з тими ж декораціями.

Пісня і кліп «Зорі запалали» – це такий твір, який сформував довкола «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» певний образ і ця пісня подобається силі-силенній кількості людей, тому гурту хотілось знову трішки доторкнутися до цих самих емоцій.

Сергій Танчинець:

Готуйте свої серця. Ця пісня є спробою передати безнадійність, біль і розчарування у певних життєвих ситуаціях. Вона є вираженням особистих емоцій та переживань багатьох людей. Переживань, з якими люди так чи інакше стикаються у відносинах або ж у житті загалом.

Сергій Танчинець_camera

Шанувальники також мають можливість насолодитись живим виконанням цієї пісні та інших хітів на сольних концертах гурту, адже БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ анонсували масштабний благодійний тур «Разом до Перемоги» і поїдуть з гастролями у країни Європи, Америку, Канаду, Велику Британію, країни Балтії й звісно містами України.
Усі концерти туру – благодійні та спрямовані на закупівлю дронів та автомобілів для Збройних Сил України. Куплений вами квиток на концерт гурту БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ – це внесок у нашу Перемогу!

СЛУХАЄМО ТА ДИВИМОСЬ:  БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ – ДИМ

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ