Денис Путінцев: “Давайте змусимо Моргенштерна читати на сцені вірші Шевченка”

Назад
Шоу-бізнес

Продюсер особистостей, медіа експерт, архітектор особистих брендів, спеціаліст зі створення та просування образів в медіа, засновник промо-компанії STARBOM.COMpanyДенис Путінцев про заборону концертів російських артистів в Україні у прямому етері Апостроф TV.

ДИВИМОСЬ: Денис Путінцев про заборону концертів російських артистів в Україні

01

  • Ми живемо у стані війни з 2014 року. І досі немає жодного регламентуючого документу щодо питань заборони виступів російських артистів на території України. Все, що ми маємо сьогодні, це, вибачте, срачі у Фейсбуці.

  • Ми можемо заборонити радіо, телебачення, гастролі, але не можемо заборонити Інтернет… Хоча теоретично можемо. І в цьому випадку не будемо відрізнятися від тієї ж Росії чи Китаю.

  • Моргенштерн – це не співак. Це явище. Сконцентрований маркетинг для молоді. Суцільний тригер. Тому сьогодні він перемагає… І він міг з’явитися тільки у Російській Федерації. Це ісконно расєйская історія “тельняшку порву, балалайку возьму, медведем зареву”, тільки у сучасних реаліях.  Коли я працював з гуртом ТІК, ми часто розмовляли про це з Віктором Бронюком. Я говорив: “Вітя, “ТІК” – це український “Ленинград”. Бо “Ленинград” просто не міг з’явитися на українській землі. “Ленинград” – це частушки з матами як форма життя.  А у нас – “Вчителька, мікрорайону нашого жителька”, “Олені, олені, небриті і неголені”. В нас більш пластичний, більш м’який, більш європейський гумор у піснях”.

  • Все краще в російському шоу-бізнесі прийшло з України.

  • Якісний український контент є. І він набагато аутентичніший, крутіший, прогресивніший за російський. Але треба розділяти музику, творчість і шоу-бізнес, маркетинг, пропаганду.

  • Зараз я хочу, щоб мене асоціювали не тільки з шоу-бізнесом. Я працюю з бізнесменами, підприємцями, політиками, експертами у різних галузях. Будую та просуваю особисті бренди. Створюю образи у медіа.

  • Пропоную використовувати українське кумівство в якості національної ідеї. Що таке корупція? Це щось страшне, монументальне, такий собі Хрещений Батько зі страляниною. А кумівство – лайт-варіант. На рівні “вирішити питання”.  Давайте зробимо кумівство офіційним! Це ж аутентична протиборна історія російській навалі! Давайте збиратися купками та щось вирішувати.

  • Давайте не будемо нав’язувати людям делікатеси, коли в них є бажання їсти фаст фуд.

  • Якщо Моргенштерн приїде, нехай хоча б вивчить вірш Тараса Шевченка “Як умру, то поховайте…” І прочитає його на своєму виступі у Палаці спорту. Молодь ах…єт. І може вивчить ще один вірш Шевченка у школі. Чому ми не використовуємо у протидіїї російській пропаганді креатив? Всі ці елементарні маркетингові інструменти? Чому ми просто забороняємо? Давайте це робити гібридно!

ДИВИМОСЬ: Денис Путінцев про заборону концертів російських артистів в Україні

Денис Путинцев YUNA 2021

Нагадаємо: Денис Путінцев — продюсер особистостей, архітектор особистих брендів, спеціаліст зі створення та просування образів у медіа, журналіст, медіа експерт, promo & PR менеджер, актор, музикант, ведучий, засновник промо-компанії STARBOM.COMpany.

Серед клієнтів компанії STARBOM.COMpany:  Богдан ЮсипчукТІКАнастасія ПриходькоБрати ГадюкіниMamaRikaESTRADARADALama,  КОРРУПЦИЯДарія ПетрожицькаДенис ЛюбімовОлег ВердAIO та багато інших.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: