Денис Путінцев: ТікТок — це час, який TікТак

Назад
Досуг Шоу-бизнес
Продюсер особистостей, спеціаліст зі створення та просування образів в медіа, засновник промо-компанії STARBOM.COMpany, Медіамен року за версією Всеукраїнської бізнес-премії Cabinet Boss TOP-50 — Денис Путінцев прокоментував УНІАН ситуацію з українським сегментом TikTok.
01
Без сумніву, TikTok — чудова платформа, щоб розвивати популярність як усім відомих артистів, так і нових, які себе ще не почувають достатньо впевненими для просування за допомогою класичних методів. Але, враховуючи тенденцію, яка зараз є в соціальних мережах, неможливо мати мільярдний обсяг авдиторії й не використовувати комерційні методи просування.
Денис Путинцев

Денис Путинцев

Незважаючи на креативність контенту, який продукує тіктокер, якщо він фінансово не вкладається у свою сторінку, це мало що дасть: ТікТок може бути додатковим методом просування, але не основним, це варто розуміти. Для набрання великої кількості охоплень ви повинні або фінансово вкладатися, або виходити в офлайн-медіа задля нативного нарощування авдиторії.
денис путинцев

Денис Путинцев

Якщо співак обрав ТікТок як майданчик для рекламування своїх пісень, він витрачає інший ресурс – час, дуже багато часу. Тому ТікТок – це відносно дешевий, але й енергозатратний метод просування, після якого не варто очікувати довгострокову популярність. Наповнення сторінки тіктокера, як і будь-якого блогера, – це важка робота, яка потребує систематичності, вироблення звички продукувати контент безперестанку. В іншому випадку, увесь прогрес зводиться нанівець.
Денис Путинцев YUNA 2021
Якщо музичний виконавець хоче добитися світового успіху, потрібно банально пахати, і це не залежить від того, на якій платформі це відбувається.

Нагадаємо: Денис Путінцев — продюсер особистостей, архітектор особистих брендів, спеціаліст зі створення та просування образів у медіа, журналіст, медіа експерт, promo & PR менеджер, актор, музикант, ведучий, засновник промо-компанії STARBOM.COMpany.

Серед клієнтів компанії STARBOM.COMpany:  Богдан ЮсипчукТІКАнастасія ПриходькоБрати ГадюкіниMamaRikaESTRADARADALama,  КОРРУПЦИЯДарія ПетрожицькаДенис ЛюбімовОлег ВердAIO та багато інших.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: