GROSU на Новый год вернула свои 16 лет

Назад
Дозвілля Шоу-бізнес

Аліна Гросу активно готується до новорічних свят. Артистка поділилася рецептами щасливого святкування та розповіла про новорічне диво. 

СЛУХАЄМО ТА ДИВИМОСЬ: GROSU – Новорічна

IMG_0304 (1)

До 31 грудня треба обов’язково нарядити ялинку, зробити олів’є, наїсться мандаринками. Дрес-коду, на мою думку, не обов’язково дотримуватися, адже тоді на заході всі дівчата будуть в одному і тому ж кольорі, а хочеться різноманіття і бути особливою.

В новорічну ніч Аліна Гросу обов’язково пише своє бажання на папері:

Це дуже банально, але воно працює. Папір підпалюю, а вугілля з нього кидаю у келих з шампанським або соком.  Як мінімум вугілля корисне для організму. Як максимум – я вірю, що кожне ваше бажання з таким способом обов’язково здійсниться.

Співачка вірить у новорічне та різдвяне диво:

Для мене диво, в першу чергу, коли всі рідні та близькі зустрічаються на святкуванні родинних свят, здебільшого на Різдво.

 А ще у житті Аліни було диво, пов’язане з творчістю. Одним з таких вона зіштовхнулася, коли їй було 16 років: 

Я перебувала в Німеччині зі спектаклями. Була зима, святковий настрій переповнював мене і в голові грала мелодія, яку ще не від кого не чула. Ось так, за кілька хвилин в нотатках з’явилися мелодія, приспів та перший куплет моєї пісні. Другий куплет народився приблизно через два роки. Коли мені було 20 років, випустила першу версію пісню, а зараз дуже захотілося, щоб вона звучала рідною українською мовою. Відтак, пісня придбала нові фарби, вона називається “Новорічна” і вже підкорила сотні тисяч слухачів. 

СЛУХАЄМО ТА ДИВИМОСЬ: GROSU – Новорічна

IMG_0311 (1)