KHAYAT – Ultra: душевна пробоїна

Назад
Шоу-бізнес

Український виконавець KHAYAT презентує  EP «Ultra» , який сам називає своєю «душевною  пробоїною» . 

СЛУХАТИ: KHAYAT – Ultra

image001

Назва «Ultra» несе більш підсилючий, префіксальний  характер і трактується як «особливий», «поза межами», «надприродний».

Це альбом чистих, оголених емоцій, спогадів,  трушних людських взаємин та їх побічних ефектів. Найкращого і найгіршого, що люди можуть залишити одне одному.  Але саме ці дрібниці і фарбують життя у кольори та роблять кожного з нас особливим.  Я щасливий від того, що дозволив собі розірвати власні шаблони та написати цю музику, бо на стільки хвилюючого творчого піднесення я ще не відчував ніколи, – зізнається артист.

До EP  увійшли 5 треків  – «Ultra», «Крок», «Небосвод»,  «Темно» та «Между нами».

Саунд-продюсером альбому виступив прогресивний український музикант Михайло Гайдай.

Це смілива робота, сміливого артиста. Однією з найважливіших задач було зберегти наповнення та сутність KHAYAT, трансформувавши її у комерційний саунд.  Гіпнотичні нео-поп біти, східні мотиви дудука і дарбуки в комбінації з хаусовим басом та унікальним вокалом – дійсно горюча суміш, – розповів музикант.

Ідеологом та творцем візуальної складової альбому став талановитий український графічний дизайнер SAVKA, відомий співпрацею з топовими представниками музичної індустрії.

З кожним своїм кроком KHAYAT трансформується і це не може не надихати. Ми створили світ «Ultra» на межі реальності та ілюзії, світ комфорту  душі, особливе символічне місце гармонії та сили, – повідомив дизайнер.

 

СЛУХАТИ: KHAYAT – Ultra

Ultra1_promo копия