Продюсер Денис Путінцев: займатися шоу-бізнесом повинні або герої, або нездорові люди

Назад
Шоу-бізнес

Продюсер особистостей, спеціаліст зі створення та просування образів в медіа, засновник промо-компанії STARBOM.COMpanyМедіамен року за версією Всеукраїнської бізнес-премії Cabinet Boss TOP-50 — Денис Путінцев у брутальному інтерв’ю для підлітків в проєкті Face Control від агенції Step by Step.

ДИВИМОСЬ: Денис Путінцев – брутальне інтерв’ю проєкту Face Control

Денис Путінцев

Денис Путінцев

  • Займатися шоу-бізнесом повинні або герої, або шизофреніки, нездорові люди.

  • Зірковість – це не гламурне життя. До того треба хєрячити років 10-15.

  • Навіть якщо ви зняли кліп за $100 000, і він навіть потрапив  на всі музичні канали, це ні фіга не означає, що ви зірка. Ви все одно в дупі.

  • Ти можеш бути мегасмазливою дівчинкою, біля якої в’ються дядічкі  продюсери, але “всьо чєрєз пастєль” – це міф. Все вирішують гроші. Але ніякі гроші не зможуть зробити тебе справжнім артистом, якщо в тебе немає харизми. Артист повинен “сжирати” публіку своєю енергетикою. Наприклад, такою, яка пре з мене, з Генія.

  • Я не люблю, коли мене називають піарником. Бо не вмію бути обслуговуючим персоналом.

  • Майже всі артистки, з якими я працював, були з яйцями.

  • Ти ні хєра не Бйонсі, тому що ти біла і з Чернівців. А Бйонсі – чорна і  зі Штатів. Вона ту ритмику ламану всмоктувала з молоком матері. А у нас в крові “Ой, на горі два дубки”.

ДИВИМОСЬ: Денис Путінцев – брутальне інтерв’ю проєкту Face Control

Денис Путінцев

Денис Путінцев

Нагадаємо: Денис Путінцев — продюсер особистостей, Медіамен року, архітектор особистих брендів, спеціаліст зі створення та просування образів у медіа, журналіст, медіа експерт, promo & PR менеджер, актор, музикант, ведучий, засновник промо-компанії STARBOM.COMpany.

Серед клієнтів компанії STARBOM.COMpany:  Богдан ЮсипчукТІКАнастасія ПриходькоБрати ГадюкіниMamaRikaESTRADARADALama,  КОРРУПЦИЯДарія ПетрожицькаДенис ЛюбімовОлег ВердAIO та багато інших.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: