«В обоймі країни я перший й останній патрон»: Коля Сєрга, Саша Чемеров і Саша Ярмак з «Культурного десанту» презентували гімн піхоти

Назад
Родина Шоу-бізнес

Співак, військовослужбовець та засновник «Культурного десанту» Коля Сєрга разом з колегами Сашою Чемеровим та Ярмаком презентують пісню «Піхота», гімн воєнного часу, що розкриває важливість піхотних військ.  

СЛУХАЄМО ТА ДИВИМОСЬ: Культурний десант – Піхота

IMG_8229

Пісня була написана за наказом, який отримав Коля Сєрга від командира 59-ї окремої мотопіхотної бригади Вадима «Борсука» Сухаревського. До її створення співак запросив свого колегу Сашу Чемерова, який одразу після телефонної розмови написав перші рядки композиції, а під час його візиту до бригади з командиром вже був затверджений перший куплет. 

Ця пісня оспівує шляхетних воїнів піхоти, що виконують найнебезпечніші завдання. Піхота іде першою в бій, щоб нищити ворога, і разом з тим, вони йдуть і останніми, роблячи зачистку вже деокупованих територій, – розповів Саша Чемеров.

Разом з командиром бригади в його кабінеті музикант дописав третій куплет “присяги піхотинця”. Також до композиції доєднався Саша Ярмак, який зараз воює на Харківському напрямку, виконавець дистанційно записав декілька фрагментів від себе.

Наше завдання показати важливість піхоти і, в першу чергу, показати це для них самих. Ця пісня потрібна, щоб суспільство зрозуміло, хто є справжніми героями і на кому все тримається, – розповідає про пісню «Піхота» Коля Сєрга.

Це не перша пісня написана для ЗСУ. «Культурний десант» активно продовжує свою роботу, щоб супроводжувати важливі військові події, які є найголовнішими сьогодні, якісною музикою та культурними продуктами, тож попереду українців чекає ще багато прем’єр.

СЛУХАЄМО ТА ДИВИМОСЬ: Культурний десант – Піхота