3D фільм «Джастін та лицарі доблесті» озвучив Антоніо Бандерас.

Назад
НОВОСТИ

img_21043лшшoblestiрнек75Завдяки іспанському режисеру Мануелю Сицилії глядач перенесеться до мальовничого світу, де правлять королі, чарують маги, а лицарі ведуть боротьбу з драконами за прекрасних принцес та спасіння королівств.
У стрічці є багато комічних моментів, в яких, не зважаючи на фантастичність історії, можна часом впізнати себе чи когось з свого оточення. Кожен персонаж має свій цікавий характер та історію.
Зокрема аналогом дракона тут виступає алігатор з механічними крилами, до яких він ніяк не звикне. Ця непересічна істота не залишить нікого байдужим і має всі шанси стати легендарною, як в свій час білка з «Льодовикового періоду» чи віслюк зі «Шреку».  Переглядаючи «Джастін та лицарі доблесті», можна легко поринути в чарівну казку та відчути себе одним з героїв також і завдяки якісному 3D, в якому знята стрічка.

Серед зірок, що озвучували стрічку, відзначився Антоніо Бандерас:

Антоніо Бандерас вже не вперше озвучує мультфільми: «Кіт у чоботях», «Шрек назавжди». Та цього разу він вже не лише передає одного з головних героїв, а й виступає у якості продюсера.
За словами Антоніо Бандераса, «Джастін та лицарі доблесті» – це «історія про те, як досягти мрії, просто красива казка про дружбу, любов, честь і мужність, повна і небезпечних, і веселих пригод».
Сюжет:
Понад усе на світі Джастін прагне стати справжнім лицарем. Проте у рідному краї правлять бюрократи, а авторитарний батько вже розпланував життя сина на свій смак: кар’єра юриста, шлюб з дівчиною Ларою… Щоб таки досягти свого, Джастін тікає з дому на зустріч пригодам. На своєму шляху він зустрічає чарівну дівчину Талію та двох доблесних лицарів, що допомагають йому повірити в свої сили.  А далі і сама доля дає Джастіну шанс довести всім, що він як ніхто інший може носити горде звання лицаря доблесті. Адже його рідне королівство у небезпеці, і тільки Джастін зможе його врятувати, подолавши купу небезпечних перешкод…
У кінотетарах з 24 жовтня.