У продюсера «ТІК» народився син

Назад
Семья

У родині Олега Збаращука та акторки «Дизелолег збаращук, яна глущенкоь Шоу» Яни Глущенко народився хлопчик!

Вітаємо батьків! Бажаємо здоров’я!

Нагадаємо, Олег Збаращук та Яна Глущенко одружилися 1 квітня в Одесі без зайвого галасу, у колі найрідніших.

Історія їхнього кохання розпочалась півроку тому, у турі «Дизель Шоу» «Осень смешно». Тоді Олег Збаращук допомагав своїм друзям у якості концертного директора.

— До цього ми багато разів перетиналися, але не помічали один одного. Так було до нашого першого спільного туру. У третьому місті нашого маршруту, у Полтаві, ми із хлопцями після концерту зібралися в номері пограти у гру «Еліас». Грати потрібно було по парах. І ми опинилися у парі з Олегом, — згадує Яна Глущенко в інтерв’ю виданю VIVA. — Я була не нафарбована, у піжамі…  Олег подивився на мене уважно: «Яка ти гарна, коли не нафарбована!» Після чого взяв мою руку, погладив її і, не випускаючи зі своєї, сказав: «Ти будеш моєю дружиною».

— Сам досі не розумію, що це було. Як осяяння! Якась історія зверху. Адже у нас не було ніяких стосунків, навіть натяку на них! – ділиться Олег Збаращук.

— Уже за тиждень він зізнався у своїх почуттях. Проте я знову ж не сприйняла це серйозно. І от Олег почав пропонувати мені вийти заміж. Щодня звучало, як мантра: давай одружимося. І так протягом усіх шести місяців, що ми разом. А іноді й по кілька разів на день! – посміхається Яна.

Коли акторка нарешті сказала своє остаточне «Так», закохані не стали відкладати весілля на потім. На гастролях в Одесі Олег та Яна скористались програмою організації експрес-розпису (усого за годину) і стали офіційним подружжям у найвеселіший день року – 1 квітня.