Анастасія Приходько заспівала «Пісні війни»

Назад
Шоу-бизнес

DJpak_3_Sekcii_1_CD_Stamp_commentsДо Дня Захисника України вийшов унікальний компакт-диск «Пісні Війни» із 15-ма композиціями, серед яких пісня «Дівчата» у виконанні Нової Української Амазонки Анастасії Приходько та військового медика Дарії Зубенко. Компакт-диск потрапить у військові частини, насамперед на сході країни, а також на передову.

Послухати пісню «Дівчата»

— Дуже пощастило заспівати пісню з людиною, яка добровільно пішла на фронт… Я навіть не уявляю, що вона там бачила. Для мене велика честь співати разом із Дашею, — сказала Анастасія Приходько.

Варто зазначити, що Заслужена артистка України, як і всі артисти, що взяли участь у цьому проекті, заспівала безкоштовно.

Послухати пісню «Дівчата»

— Для мене зараз люди, які боронять нашу державу, на першому місці. Вони дуже потребують нашої з вами підтримки. Ми можемо собі дозволити відпочивати у кафе, коли вони там, на передовій. Тому весь свій вільний час я хочу віддавати їм. А цей проект – дивовижний! І я дякую коллегам-артистам, які взяли у ньому участь, – поділилася враженнями Анастасія Приходько.

Надзавдання проекту – зберегти сучасну україномовну військову пісню як у контекстах музичної культури й патріотичного виховання, так і в контексті історії України.

Послухати пісню «Дівчата»

Вже завтра, 14 жовтня 2017 року, побачить світ альбом “Пісні війни”, який об’єднає півтора десятки пісень, створених українськими захисниками та виконаних унікальними дуетами бійців із відомими українськими артистами.