Богдан Юсипчук про дружбу з Василем Вірастюком для журналу «Натали»

Назад
Шоу-бизнес

Вирастюк-Юсипчук

Клієнт промо-компанії STARBOM.COMpany, актор, телеведучий та найкрасивіший чоловік планети — Богдан Юсипчук разом із найсильнішим чоловіком світу Василем Вірастюком у спецпроекті про чоловічу дружбу для легендарного жіночого глянцю «Натали».

Богдане, як ви познайомилися з Василем?

— Познайомилися ми з Василем дуже просто: я ходив до спортзали разом з колишньою вже дівчиною. І, парадокс, в роздягальні постійно затримувався я, а не вона. Одного разу я вирішив її здивувати і перевдягнутися швидше. Забігаю в роздягальню, а біля моєї шафи здоровенний мужик в татуюваннях… Боком намагаюся протиснутись і розумію, що це найсильніший чоловік світу – Василь Вірастюк. Не витримав і кажу: «Хочу з вами селфі забамбулити!». Він погодився, я сказав, що ми земляки, з Франківщини… Ну і пішло-поїхало! (Сміється).

Це була приязнь з першого погляду чи дружні стосунки виникли з часом?

— Василь – класний дядько! Я до і після знайомства з ним нічого поганого про нього не чув. Ми якось одразу з повагою спілкувалися один з одним. Ну, принаймні, мені так здалося. Цікаво, що Василь відповість. (Посміхається).

Ваш друг коли-небудь конкретно допоміг вам: порадою, підтримкою, взяв провину на себе, прикрив перед дружиною, виручив матеріально, захистив фізично…

— Дружини в мене поки немає, але якщо буде така ситуація, впевнений – Василь прикриє (Посміхається). Вірастюк дав мені багато корисних порад – і стосовно спорту, і стосовно життя взагалі. Він старший і досвідченіший. А з приводу фізичного захисту – та не дай Бог, щоб він мене захищав, бо тих самогубців потім не позбирають. (Сміється). Хоча щось мені підказує, що подібні ситуації він уже давно вирішує на словах, якщо взагалі хтось ризикне створити щось подібне.

Богдан Юсипчук, Василь Вірастюк

Жінки іноді «дружать» проти когось. У чоловіків також таке буває?

— Не можу відповідати за всіх чоловіків. Особисто в мене такого ніколи не було. І, мабуть, не буде.

Вважається, що чоловіча дружба не знає зрад. Але класика говорить про інше – «Болівар не витримає двох». Як ви до цього ставитесь?

— Думаю, що Болівар і одного Василя не витримає. Бо дуже він завеликий. (Сміється). Мені здається, у чоловіків з цим простіше. Ми побалакаємо і все вирішимо. Він сильніший, але я швидший. Тому конкурувати немає сенсу. Переможемо разом.

Що ви зробите, «если друг оказался вдруг»? Розірвете стосунки чи спробуєте виправити ситуацію і повірити йому?

— Я буду намагатися проаналізувати історію наших стосунків. Щоб зважити неприємний мені вчинок розсудливо, без емоцій. Аналізувати не те, що він зробив, а чому він це зробив. Головне для мене – дізнатися мотивацію, а не одразу судити за наслідки.

На ваш погляд, чи справедливий вислів Еврипіда «Скажи мені, хто твій друг, і я скажу тобі, хто ти»?

— Не зовсім. У мене кілька друзів. І всі вони різні. До того ж я вірю у тяжіння плюсів і мінусів. Тому: скажи мені, хто твій друг… але не просто скажи, а познайом! (Сміється).

Вырастюк, Юсипчук