Богдан Юсипчук розповів, на які жертви пішов заради зйомок в серіалі «Ментівські війни. Харків»

Назад
Шоу-бизнес

бюю

Актор розповів, як йому довелося швидко худнути заради ролі

У Києві продовжують знімати другий сезон детективного серіалу «Ментівські війни. Харків», головну роль в якому грає український актор Богдан Юсипчук, відомий глядачеві ще і як член журі телевізійного проекту «Модель XL», і як найкрасивіший чоловік в світі за версією конкурсу Mister Sea World 2018.

Як розповів Юсипчук «Знай.uа», для зйомок у продовженні стрічки йому довелося терміново худнути за два тижні.

— Коли я прийшов на примірку костюмів, продюсерка натякнула, що за сюжетом між першим і другим сезонами минуло кілька днів, а між зйомками — цілий рік! І за цей час я значно… погладшав (м’яко кажучи). Через пару годин мені на телефон прийшло повідомлення від неї (продюсерки — ред.) з номером дієтолога, і тоді я зрозумів, що вона не жартувала, — поділився актор.

бю 2

Богдан зізнався, що екстрено худнути вирішив за спеціальною програмою, якою користуються актори в Голлівуді.

— Я не новачок у спорті, тому знаю, що робити без дієтолога. В принципі виконав норму за два тижні. І мій персонаж Воронов виглядає також, як і в першому сезоні. Тільки щетина трохи довше. А взагалі, якщо часу критично мало, а скинути потрібно дуже багато — я «сушусь» по-голлівудськи. Саме так приходять у форму перед зйомками, а іноді і заради одного кадру, голлівудські актори. Тільки не питайте, де я взяв цю програму. Все одно не скажу, — з посмішкою зазначив актор.

бю 3

Нагадаємо, герой Юсипчука — принциповий оперативник карного розшуку Дмитро Воронов, який після трагічної смерті коханої повністю поринув у роботу.

Крім Богдан Юсипчук, в серіалі також зіграли Артем Позняк, Сергій Лістунов, Тетяна Малкова, Анастасія Рула, Ірина Гулей та інші. Прем’єра 32-серійного детективу «Ментівські війни. Харків-2» відбудеться в серпні на телеканалі 2+2.

бю 4