Богдан Юсипчук тепер разом із TAYANNA!

Назад
Стиль Шоу-бизнес

Богдан Юсипчук і TAYANNA

Втім, не поспішайте цікавитись подробицями їхнього особистого життя. Краще подумайте, про кого із зірок ви бажаєте дізнатись якнайбільше таємного та секретного.

Адже незабаром на телеканалі 1+1 стартує новий проект «Життя відомих людей»! Ведучими стали клієнт промо-компанії STARBOM.COMpany — український актор, телеведучий та Mister Sea World Богдан Юсипчук та українська співачка TAYANNA. Ведучі не з чуток знають світ шоу-бізнесу, адже самі пройшли довгий і тернистий шлях до успіху.

ЖВЛ 2Богдан народився в родині художників, з дитинства грав на фортепіано, бандурі, але не став будувати музичну кар’єру, а обрав акторську і модельну професії. Він уже знявся у декількох гучних фільмах, наприклад, «Тіні забутих предків» і «Крути», а в минулому році Богдан був суддею проекту «Модель XL» на телеканалі «1+1».

ДИВИТЬСЯ ВІДЕО 

Його співведуча по «ЖВЛ», співачка TAYANNA, почала вокальну кар’єру ще 20 років тому, а в проекті «Голос країни» стала фіналісткою і вразила глядачів потужним вокалом. Сьогодні вона одна з найбільш затребуваних артисток українського шоу-бізнесу, випускає хіт за хітом і є частою гостею на червоних доріжках.

Богдан Юсипчук поділився:

«Я дуже радий стати ведучим «Життя відоміх людей». Я знаю, що телеглядачів надихають історії успіху відомих особистостей, а якісь їхні невдачі навпаки показують, що ніхто не ідеальний, і це розуміння додає сил. Ми покажемо знаменитостей не тільки з боку камер, але і розповімо, що ж відбувається, коли гаснуть софіти».

богдан юсипчук tayannaА для TAYANNA це буде перший досвід у ролі телеведучої. Вона зізналася, що давно мріяла про таку можливість, але навіть боялася вимовляти це вголос.

Незважаючи на те, що і TAYANNA, і Богдан є частими гостями світських заходів, познайомилися вони тільки на пробах.

«Коли я дізналася, що буду вести проект в парі з Богданом, то дуже переживала наскільки ми зможемо спрацюватися, чи буде легко, так як у нього більше досвіду в телевізійних проектах. Незважаючи на те, що ми з Богданом познайомилися тільки на пробах, здається, що знаємо один одного вже кілька років, нам дуже комфортно працювати разом. У нас на майданчику справжня синергія і весь час весела невимушена атмосфера. Думаю, телеглядачі зможуть це відчути», — зізналася TAYANNA.

Команда проекту вже готує для телеглядачів ексклюзивні історії з життя знаменитостей: зірок шоу-бізнесу, спортсменів, політиків і бізнесменів — людей, яких знають в Україні і світі, які є частими гостями на червоних доріжках.

Також українці можуть відчути себе в ролі зіркових репортерів. У прямому ефірі «Сніданку з 1+1» Богдан Юсипчук запропонував телеглядачам самим поставити йому з TAYANNA запитання на офіційній сторінці ЖВЛ в Instagram , а на найцікавіші ведучі дадуть відповідь. Також найближчим часом ведучі в Instagram розіграють подарунки особисто від себе.

ДИВИТЬСЯ ВІДЕО 

«Життя відомих людей» — це своєрідний телевізійний журнал, в якому покажуть ексклюзивні історії з життя знаменитостей: зірок шоу-бізнесу, спортсменів, політиків та бізнесменів — людей, яких знають в Україні і світі, які є завсідниками червоних хідників. Команда проекту розкаже про їхнє щастя і нещастя, про злети й падіння, про драми в особистому житті і скандали, які стали надбанням громадськості.

богдан юсипчук і Tayanna 2