«Фантастична жінка» продовжує літо: TAYANNA представила новий кліп

Назад
Шоу-бизнес

tayannaНа офіційному YouTube-каналі співачки TAYANNA відбулася прем’єра музичної відео роботи на пісню «Фантастична жінка». Кліп був знятий за допомогою трьох телефонних камер, операторами якого виступили: продюсер Tayanna Алан Бадоєв, художник — постановник Олена Гаджилова і режисер Дмитро Дорош.

ВІДЕО: TAYANNA — Фантастична жінка

— Кожен раз, коли я спостерігаю за TAYANNA в життi, по-справжньому закохуюся в неї, її органіку і харизму. І мені хотілося створити відео, яке максимально підкреслить її таку, яка вона є, коли не позує перед камерами. Тому я полегшив завдання і використовував телефони, щось дуже звичне, те, що ми використовуємо в житті, те, що не змушує нiяковiти. На мій погляд, це допомогло нам досягти максимального розчинення артиста у відеокліпі, — ділиться Алан Бадоєв.

Tayanna-2— Знімаючи кліп з Аланом, я знаю, що це буде абсолютно новий для мене експiрiенс, абсолютно нові відчуття. Цього разу мені доводилося працювати відразу на три камери. Потрібно було відчувати себе вільною, красивою і достовірної на 360 градусів. Це безцінний досвід, це практично як в житті. Всі ми живемо на 360 градусів, — коментує TAYANNA.

Варто зазначити, що в перші дні прем’єри трек зайняв лідируючі позиції в українському iTunes, ставши абсолютним фаворитом серед жіночої половини шанувальників співачки. Це викликало хвилю флеш-мобу #фантастичнажiнка в соціальній мережі Instagram. Трек потрапив в усі радіо-чарти України: NRJ TOP 30, «Ліга кращих» на Нашому Радіо, перші місця в хіт-парадах «Русское Радио Украина» і багатьох інших.

До рeчi, ремікс на трек «Фантастична жінка» вже доступний на всіх цифрових майданчиках країни.

ВІДЕО: TAYANNA — Фантастична жінка