Голлівудські актори в українському кіно: враження артистів від зйомок у стрічці «Захар Беркут»

Назад
Шоу-бизнес

захар беркут

10 жовтня в прокат вийшов український історичний екшн «Захар Беркут». Це екранізація однойменної повісті українського класика Івана Франка. Над створенням стрічки працювала інтернаціональна команда на чолі з режисерами  Ахтемом Сеітаблаєвим та Джоном Вінном. Ми розпитали голлівудських акторів про їхні враження від участі в зйомках українського історичного кіно.

Американський актор Алекс Макнікол, зіграв роль Максима 

— Зануритися в епоху допомагали костюми. Вони просто дивовижні! Якщо ви вдягнете когось у це вбрання, то людина буде виглядати точнісінько як українець ХIII сторіччя. Тож для того, аби вжитися в роль, було достатньо просто переодягнутися та зайти в декорації фільму. Сходити на гори та схили, або спускатися з них було непросто — Карпати дуже виснажують. Особливо, коли ти знімаєшся протягом 12 годин, і вся група працює щосили. Важливо залишатися у гарному фізичному стані і не травмуватися.

97636_0

 Монгольський актор Цегмід Церенболд, зіграв хана Бурунду 

— Я дуже радий, що беру участь у цьому фільмі і граю разом з прекрасними американськими та українськими акторами під керівництвом двох абсолютно різних режисерів. І мене щиро вражає спільна робота таких різних людей. Адже чим більше ти працюєш в іноземних командах, тим більше набираєшся досвіду. Тут я багато чому навчився. І дуже вдячний Ахтему і Джону за те, що вони дозволили мені вільно творити мою роль. Вони завжди вислуховували мою точку зору, ми обмінювалися думками, у нас був взаємний контакт. Такий підхід до роботи мені дуже сподобався. 

desktop_hvJ1_orel-was-01

Британська акторка Поппі Дрейтон, у фільмі — Мирослава

— З нами працювали фахівці з Казахстану, Монголії, США, Англії, і звичайно ж, України. На майданчику було дуже багато різних людей, і звичайно ж, багатонаціональний склад акторів. Ми багато навчилися одне від одного і змогли вийти за межі своєї зони комфорту. Безперечно, ми стикалися з деякими труднощами, такими як мовний бар’єр і різниця між нашими культурами. Однак у нас все вийшло, тому що ми дуже вірили в нашу історію і намагалися її якнайкраще розказати глядачеві. Міцна сила волі та робота на результат зарядили всіх нас на успіх і допомогли втілити цей фільм у реальність.

ЗБ_15.06.0275

Британський актор Томмі Фленаган, зіграв роль Тугара Вовка

— По-перше, «Захар Беркут» – чудова історична епічна драма. Це один з класичних сюжетів про битву добра проти зла, про невеликий але водночас хоробрий народ, який бореться з пригноблення. Це досить універсальна історія – добрі хлопці проти поганих! По-друге, унікальність цього фільму полягає в тому, що це перша в Україні англомовна постановка такого масштабу. Коли я про це дізнався, подумав, що це дуже круто. На жаль, історія України не настільки відома за її межами, тож сподіваюся, завдяки цій стрічці про неї довідається значно більше людей. Якщо б не було перекладачів, не знаю, як би ми спілкувалися одне з одним. Але мені дуже сподобалося працювати з цією командою, незважаючи на мовні бар’єри. На майданчику були люди з різними талантами, різних професій та культур, тому працювати було скоріше цікаво, аніж складно.

72242819_554027802070648_3244125507477831680_n