MOZGI заспівали про скажені українські весілля

Назад
Шоу-бизнес

мозги

Пісня «СВ2» стала першим офіційним саундтреком продовження української комедії «Скажене Весілля 2».

ВІДЕО: MOZGI — СВ2 [з к/ф «Скажене Весілля 2»]

Саундпродюсери фільму Олексій Потапенко (Потап) та Олексій Завгородний (Позитив) створили скажений музичний екшн, у якому згадали все, чим славляться українські весілля: хліб та сіль, традиційні бійки, божевільні гуляння ніби в останній раз та незабутні емоції — «ніколи його не забудеш, якщо переживеш». Настрій пісні проілюстрували кліпом з ексклюзивними кадрами з фільму, який вийде в широкий прокат під Новий рік – 25 грудня. В відео MOZGI наспівують і справжній хіт першої частини «Скаженого Весілля» – пісню «Найкращий день». Вийшло настільки круто, що від оплесків у фіналі відео не стримався сам Назарій Запухляк (Юрій Горбунов)!

Окрім учасників гурту MOZGI у кліпі з’являється ще один важливий герой франшизи, жовтий Volkswagen Т1 – один з негласних символів проєкту, побачити який також можна у тизерній кампанії до стрічки та у самому фільмі. За сюжетом відео саме на цьому жовтому фольксвагені MOZGI приїжджають на весілля героїв.

Пісня «СВ2» також стане центральною музичною темою першого офіційного трейлера до фільму «Скажене Весілля 2». Широкий реліз трейлера відбудеться наступного тижня.

— Сподіваємося, вас розірве на шмаття від музики, як і від самого кіно. Присвячуємо усім любителям гарного настрою та класних українських фільмів, – прокоментували учасники гурту MOZGI.

ВІДЕО: MOZGI — СВ2 [з к/ф «Скажене Весілля 2»]