Голос предків у реміксі: Dj NANA feat. DakhaBrakha представляють трек «Шо з-под дуба»!

Назад
Шоу-бизнес

DJ NANA feat. DAKHABRAKHA - Шо з-под дуба

Голос предків та енергія нації у творчостi DakhaBrakha, що відома далеко за межами України, пролунала в новому сучасному танцювальному звучанні Dj NANA. За п’ятнадцять років існування гурту, який став асоціацією поняття «українська музика» у Європі — це перший офіційний ремікс!

ВІДЕО: DJ NANA feat. DAKHABRAKHA — Шо з-под дуба

Хотите еще? Идите к нам в Telegram

Культова композиція «Шо з-под дуба», яка ранiше вже була обрана футболістом Девiдом Бекхемом як саундтрек для рекламного ролика його бренду та звучала у американському серiалi «Фарго», зажила у новiй музичнiй формi. Ремiкс на пicню, який названо першим офiцiйним за усю кар’єру гурту, створила вiдома українська дiджей — Dj NANA.

— Завжди мріяла доторкнутися ближче до творчості цього гурту. Вважаю їх музику надбанням української сучасної фольк субкультури, — прокоментувала прем’єру DJ NANA.

За словами учасників гурту, основою їх творчості — є експеримент. Особливість музикантів — сполучати непоєднувані речі заради дивного і непередбачуваного результату.

Dj NANA 2

— Приємно здивовані від того, як може змінитися і почати жити своїм життям створена колись нами композиція. Навіть із потужним електронним звучанням та ефектами пісня залишається живою й емоційною. Ми щасливі, коли наша музика надихає інших митців на створення чогось незвичного для нас, — прокоментував прем’єру гурт DakhaBrakha.

До створення реміксу доклав свою руку відомий саунд-продюсер та продюсер Dj NANA Руслан Квінта. Руслан вважає, що DakhaBrakha — це українська музична душа, яка визнана багатьма країнами, i підтвердженням тому є багаточисленні гастролі гурту у Європі та Америці.

— Дане прочитування композиції DakhaBrakha, в розрізі творчості Dj NANA, для нас є просто подарунком. I безперечно приємно, що гурт пiшов з нами на такий експеримент. Вдячність їм за безцінний вклад у розвиток нашої культури, — прокоментував Руслан Квінта.

Також, музичний продюсер окремо подякував аранжувальнику MORPHOM за реалізацію ідеї.

Прем’єра DJ NANA feat. DakhaBrakha «Шо з-под дуба» доступна для завантаження на всіх музичних платформах.

ВІДЕО: DJ NANA feat. DAKHABRAKHA — Шо з-под дуба

Хотите еще? Идите к нам в Telegram

Dj NANA