LAUD презентував оновлену програму «Музика» у Києві

Назад

laud (5)1 листопада у столичному клубі Caribbean Club відбувся сольний концерт співака Влада Каращука (LAUD).

БІЛЬШЕ ФОТО

За два з половиною роки LAUD перетворився з перспективного випускника шоу «Голос» на невід’ємну частину молодої української поп-сцени.

Під час концерту артист представив оновлену програму «Музика». Вона складається не лише з пісень та хітів однойменного дебютного альбому, а і синглів, що радували наші вуха останні місяці. Також LAUD презентував нову пісню «Когда ты со мной», яка відразу ж вподобалася присутнім.

Смачні вокальні дані, багаторічний сценічний досвід (Владу всього 22 роки, з них 11 він виступає як професійний співак), запальні танцювальні хіти та романтичні балади, сучасне звучання і команда кращих музикантів і технічних фахівців без сумніву зробили сольник LAUD одним з найбільш яскравих осінніх концертів столиці.

laud (12)

Його вокальна манера, сформована під впливом американських соул-виконавців, підкорюють з перших нот, а в’язка мелодіка демонструє безумовний композиторський талант.

Особливим сюрпризом для публіки стали запрошені гості: співачка KOLA (Анастасія Прудіус) та фантастична жінка — TAYANNA, з якою LAUD виконав пісню «Без тебе».

Спеціально для STARBOM — Денис Ціцішвілі.

БІЛЬШЕ ФОТО

laud (17) laud (4) laud (6)