Богдан Юсипчук та TAYANNA у програмі «Життя відомих людей»: з 2 вересня після «Сніданку з 1+1»

Назад
Шоу-бизнес

ЖВЛ юсипчук tayannaСтала відома дата прем’єри програми «Життя відомих людей» на «1+1» — 2 вересня, понеділок, о 9:30.

Ведучими «ЖВЛ» стали співачка TAYANNA та клієнт промо-компанії  STARBOM.COMpany  — український актор, телеведучий та Mister Sea World Богдан Юсипчук .

Слід зазначити, що  ведучі не з чуток знають світ шоу-бізнесу, адже самі пройшли довгий і тернистий шлях до успіху.

Наприклад, Богдан народився в родині художників, з дитинства грав на фортепіано, бандурі, займався боротьбою, але не став будувати музичну чи спортивну кар’єру, а обрав акторську і модельну професії. Він уже знявся у декількох гучних фільмах, наприклад «Тіні незабутих предків», а в минулому році Богдан був суддею проекту «Модель XL» на телеканалі «1+1».

«Я дуже радий стати ведучим «Життя відоміх людей», — зізнався Богдан Юсипчук. — Я знаю, що телеглядачів надихають історії успіху відомих особистостей, а якісь їхні невдачі навпаки показують, що ніхто не ідеальний, і це розуміння додає сил. Ми покажемо знаменитостей не тільки з боку камер, але і розповімо, що ж відбувається, коли гаснуть софіти».

Отже перший випуск вийде на телеканалі «1+1» 2 вересня, у понеділок, о 9:30 і виходитиме по буднях.

Нагадаємо, що «ЖВЛ» — це своєрідний телевізійний журнал, в якому покажуть ексклюзивні історії з життя знаменитостей: зірок шоу-бізнесу, спортсменів, політиків та бізнесменів – людей, яких знають в Україні і світі, які є завсідниками червоних хідників.

Команда проекту розкаже про їхні злети й падіння, про драми в особистому житті і скандали, які стали надбанням громадськості. Героями першого випуску стануть Вахтанг Кікабідзе, Маша Єфросініна, Камалія та Alyosha.

Слідкуйте за новинами на сторінці проекту в Інстаграмі

ЖВЛ2