MamaRika: акустична live-версія ХХДД

Назад
Шоу-бизнес

MamaRika_XXDD_acoustic liveСпівачка MamaRika презентує ліричне відео на акустичну версію свого хіта ХХДД (Ходять Хлопці До Дівчат).

ДИВИСЬ: MamaRika — ХХДД (Acoustic Live)

MamaRika – КАЧай АЛЬБОМ

— Акустика ХХДД – це експромт, спонтанна ідея, яка перетворилася на аутентичне live-відео, – говорить MamaRika. – Я хотіла дати цій пісні ще одне життя. А головне – показати: коли музика йде з самого серця і в кайф, вона дійсно круто звучить у всіх варіаціях і жанрах. Кохайтеся та пірнайте у весну разом із нашою новою ліричною ХХДД!

Як відомо, MamaRika – це вибухова Мама Ріка, яка проводить запальну Ніч у барі, де роздає КАЧ на сцені, а потім збуджує пристрасною лірикою Ти і Я.

Це переродження популярної співачки Еріки на нову творчу сутність. Точніше – на себе справжню. У ній сконцентровано все, за що люблять фанк, соул та хіп-хоп: грув, зухвалість, живе виконання у супроводі бенда та природня сексуальність.

У 17 років вона перемогла у телепроекті «Американський Шанс» і опинилась у Голівуді, де познайомилась із живими легендами, серед яких Стіві Уандер та Брайан МакНайт.

У 19 років ії визнали однією із найталановитіших та найхаризматичніших учасниць найуспішнішого вокального шоу за всю історію українського телебачення – Фабрика зірок-3.

Вона двічі входила до числа найкрасивіших жінок України та стала однією із найуспішніших українських зірок шоу-бізнесу та спорту.

Співачка співпрацювала із володарями премії Grammy – Бобі Кемпбелом та Ендрю Капнером, які створювали музику для Madonna, Rihanna, Lady Gaga, Kylie Minogue, Snoop Dogg, Beastie Boys та Celine Dion.

MamaRika  – згусток творчої енергії. В ній пульсує струм. Вона імпульсивна, амбіційна та безпосередня.

MamaRika співпрацює з MOLA group – амбітною компанією, що надає повний спектр послуг у сфері entertainment, у складі якої: продюсерський центр MOLA entertainment, інформаційний ресурс STARBOM, студія звукозапису MART sound, агенція promo & PR — MOLA promo,  аудіо- фото- відео- продакшн MOLA production, студія дизайну і розробки.

ДИВИСЬ: MamaRika — ХХДД (Acoustic Live)

MamaRika – КАЧай АЛЬБОМ

Facebook

Instagram

Twitter

YouTube

+38 067 441 81 49

+38 050 514 32 23

director@molagroup.com.ua

MOLA group

Читайте також:

Кліп ХХДД від MamaRika: хіп-хап-присвята українським дівчатам