MamaRika готується до туру містами України

Назад
Шоу-бизнес

MamaRika_Ти і Я_04Поки що мова про невеличкий тур, але далі буде!

Відповідаючи на питання онлайн-зустрічі, що влаштував телеканала ТЕТ, MamaRika розповіла багато цікавого про своє життя та відповіла на запитання прихильників.

— Восени я планую невеличкий промо-тур, — зізналась виконавиця. — Ми просто потестимо, подивимося, хто наші слухачі. Це такий тур-ознайомлення. По факту, це буде перший тур MamaRika, тому хочеться голосно про це не заявляти, а просто поїхати і реально качнути. Найбільші міста ми обов’язкового покриємо. Це, думаю, будуть Львів, Івано-Франківськ, Одеса, Харків, Дніпропетровськ, Полтава. Тобто усі топові міста. Дуже постараємось заїхати в маленькі містечка, але не все так легко організаційно, тому будемо пробувати. У будь якому разі дякую, що ви мене чекаєте.

У ході спілкування MamaRIka розповіла, що вже у вересні вийде альбом — перший під новим ніком.

— Мені здається, мало хто з артистів може собі дозволити випустити за рік альбом,  — заявила співачка. — А ми бахнули за рік просто повноцінну програму. Цей рік був надзвичайно плідним. І тому, на підтримку альбому, ми їдемо до вас і будемо розкачувати кожне місто.

Дивіться відео онлайн-зустрічі ТЕТ

Нагадаємо, нетак давно MamaRika завітала на онлайн до kp.ua і відверто розповіла про своє ставлення до того, коли її називають Ерікою, а також дала відповіді на численні запитання прихильніків.

MamaRika упрес-центрі kp.ua дивитись ВІДЕО