MamaRika: «Сподіваюсь, вас неслабо КАЧне!»

Назад
Шоу-бизнес

mamarika kach coverВибухова виконавиця MamaRika (екс-Еріка) презентує атмосферне відео на фан-Композицію КАЧ.

«Рік тому народилася MamaRika, – пише cпівачка у Facebook. – Це був, мабуть,  найважливіший момент у моєму музичному житті. За цей рік ми встигли дуже багато. Разом із моєю нереальною командою випустили три сингли, два кліпи, взяли участь у півфіналі українського «Євробачення», були номіновані на премії YUNA та «VIVA! Найкрасивіші»… Було багато концертів, фестивалів. Я стала ведучою на крутецькому і вже рідному радіо NRJ Ukraine… І ще багато усього різного…

MamaRika — КАЧ дивитись

Тож дуже символічно хочемо представити вам нашу нову відеороботу, яку ми зняли із нашим незмінним режисером, другом, братом – Radislav Lukin! Це відео — експеримент. Ми просто… взяли камеру і пішли колесити по місту. Саме такий настрій ми хотіли передати і вам. Доречі, КАЧ — це перша композиція, яку ми з Vanya Klimenko написали для мене в якості MamaRika. Тож вона дочекалася свого часу.

mamarika kachІ, як на мене, саме так все і мало статися. Ніколи не втрачайте свій КАЧ, свою внутрішню свободу — це те, що хотілося сказати вам, коли ми створювали цю роботу. Радя, я хочу сказати, що я обожнюю твою голову, повну ідей, і вміння відпускати себе і просто робити все в кайф! Дякую, кохана Дзвінка Сивик за те, що знаєш, як підкреслити мій настрій правильним стилем! Анна Безвугляк, ти умнічка, я була в порядє! Денис Скуратовский — малий, ти шариш! Дякую за крутий, нестандартний пост та монтаж! Сергей Середа — ти завжди поруч, ти моя опора! Я така щаслива, що ми вільні творити так, як воліють наші душі!

Народ, сподіваюсь, вас неслабо КАЧне!» (орфографію та пунктуацію автора збережено)

MamaRika — КАЧ дивитись

Нагадаємо: MamaRika – це вибухова Мама Ріка,  яка може запалити Ніч у барі та змітає на своєму шляху музичні стереотипи. Це переродження популярної співачки Еріки у нову творчу сутність. Точніше – у себе справжню.

У ній сконцентровано усе, за що люблять фанк, соул та хіп-хоп: грув, зухвалість, живе виконання у супроводі бенда та природня сексуальність.

MamaRika співпрацює по promo & PR з MOLA group — амбітною компанією, що надає повний спектр послуг у сфері entertainment, у складі якої: продюсерський центр MOLA entertainment, інформаційний ресурс STARBOM, студія звукозапису MART sound, агентство promo & PR — MOLA promo,  аудіо- фото- відео- продакшн MOLA production, студія дизайну і розробки ROSSERY. 

ФОТО: Максим Фесенко

+38 067 441 81 49

+38 050 514 32 23

[email protected]

MOLA group