Народне тріо: Потап, Олег Винник і Оля Полякова записали спільний хіт до «Скаженого Весілля 2»

Назад
Шоу-бизнес

unnamed (38)

Найпопулярніші та найнародніші артисти анонсували «скажену» прем’єру – їх об’єднав новий саундтрек до комедії «Скажене Весілля 2», яка вийде у кінопрокат 25 грудня.

Автором композиції, традиційно, став музичний композитор обох частин фільму Потап. Тріо надихнув хітовий дует минулого року – фіт Потапа та Олега Винника «Найкращий день». Пісня «Свят! Свят! Свят!» – це музикальна присвята усім улюбленим українцями святам.

— Ми з Олегом хотіли повторити успіх та шукали новий колір до нового хітового саундтрека. Оскільки пісня виходила весела та запальна, зрозуміли, що нам потрібна Королева Ночі! Ось так, в головній пісні всіх свят об’єдналися артисти, з якими у українців асоціюються свята, – Потап.

— З Потапом ще з минулого року у нас склався чудовий творчий тандем. Тепер приєдналася Оля з ії гарячим темпераментом. Це цікаво, хоча і не просто. Коли збираються чоловіки разом – це одне, але, якщо між ними з’являється жінка – самі розумієте… Та результат сподобався усім!, – Олег Винник.

— Класна пісня, українська, запальна – все, як я люблю. А компанія зібралась як треба, – Оля Полякова.

У кліпі знявся і улюбленець глядачів – головний тамада «Скаженого Весілля» Назарій Запухляк (Юрій Горбунов). Прем’єра пісні та кліпа відбудеться 5 грудня. Ексклюзивними подробицями народне тріо поділиться у програмі «Світське життя» на 1+1 в цю суботу.

unnamed (39)