Потап, Олег Винник і Оля Полякова заспівали про народні свята у спільному кліпі до «Скаженого Весілля 2»

Назад
Шоу-бизнес

скажене весілля

Тріо народних хітмейкерів об’єдналися в офіційному саундтреку до української комедії «Скажене Весілля 2». Пісня «Свят! Свят! Свят!» присвячена усім улюбленим святам країни.

ВІДЕО: Потап, Олег Винник і Оля Полякова — Свят! Свят! Свят!

За сюжетом кліпу глядачі святкують разом з артистами, завітавши до них у гості: потрапляють на весілля Потапа, куштують паски разом з Олегом Винником та зустрічають Новий рік з Олею Поляковою. Яке ж свято без професійного ведучого, роль якого у відео виконав головний тамада «Скаженого Весілля» – Назарій Запухляк (Юрій Горбунов). Авторами ідеї стали режисери Максим Шелковников та Денис Маноха. Виробництво – MOZGI Production.

Потап: Ми вирішили зіграти ще одне весілля, тільки на цей раз кіношне. В мене ще свіжі спогади про те,як це – бути нареченим, тому я почувався у цьому образі впевнено. Вважаю, що у класного свята завжди повинен бути заводила – Сатурн, навколо якого інші, як кільця, обертаються. Головне, тримати швидкий, веселий та розривний темп, як в нашому тріо народних «бенгерістів.

unnamed (43)

Олег Винник: Я дуже люблю дарувати людям свято. І точно знаю, що ніякі декорації не допоможуть відчути його сповна без натхнення, радості і правильної внутрішньої мотивації. Радий, що за сюжетом відзначаю саме Великдень. З великою повагою ставлюся до цього свята та його традицій, тому для мене був дуже важливим момент, коли я виносив гостям власноруч приготовану паску. До того ж, це пов’язано з дитячими спогадами – ще зовсім маленьким я допомагав матері збивати білки, діставати паски з печі та прикрашати їх.

unnamed (44)

Оля Полякова: Гарне свято як концерт, з якого люди не виходять до самого закінчення. Все вдалось, якщо гості розходяться вранці задоволені та веселі! Як ми з хлопцями після зйомок кліпу. Ми зробили одне спільне діло на благо Нового Року та України. Мені здається, вийшло найнепередбачуваніше тріо.

unnamed (45)

Народне тріо розпочинає святковий марафон в очікуванні великої прем’єри – комедія «Скажене Весілля 2» вже з 25 грудня у всеукраїнському кінопрокаті.

Нагадаємо, MOZGI Entertainment виступила співпродюсером стрічки. Її виробництвом, як і першої частини, займаються компанії «Прототип Продакшн» та FILM.UA Group.

ВІДЕО: Потап, Олег Винник і Оля Полякова — Свят! Свят! Свят!

unnamed (40)