Продюсер Денис Путінцев для “Главком”: агітаційні співи напередодні президентських виборів

Назад
Шоу-бізнес

Денис ПутинцевКреативний продюсер, медіамен, засновник промо-кампанії STARBOM.COMpanyДенис Путінцев пояснив Главком своє бачення ситуації навколо агітаційних турів українських артистів напередодні виборів Президента:

– Якщо за часів президентів Кучми і Януковича гонорари провідних артистів за участь у агітаційних політичних турах вимірювалися десятками і навіть сотнями тисяч доларів, то нині розцінки впали у рази. Причин кілька.

Перша: попит впав. Політики вже не так активно залучають митців до агітаційної кампанії. Друга: багато артистів, які обпеклись на участі в акціях на кшталт Антимайдану, зіпсували собі репутацію, їхній приклад лякає колег, тому багато співаків намагаються уникати акцій з політичним підтекстом.

Раніше артисти виступали за того чи іншого політика, часто виходячи винятково з суми запропонованого гонорару. Ситуація почала змінюватися після Помаранчевої революції…

Соціальна відповідальність артистів щодо політичного вибору дуже велика. І це не заслуга артистів або їхнього менеджменту, не ознака того, що їхній внутрішній стан змінився. Вони просто тупо бояться. Якщо вони погоджуються когось підтримувати, то підтримують цього кандидата особисто, така їхня громадянська позиція…

Перед тим, як ухвалювати рішення, артисти керуються не тільки розміром запропонованого гонорару, а і політичними розкладами, історією політика…

ПОВНА ВЕРСІЯ МАТЕРІАЛУ

denis putintsev tik viktor bronyuk-minДенис Путінцев – продюсер, медіамен, журналіст, фахівець з promo та PR, актор, музикант, засновник промо-компанії STARBOM.COMpany.

Працював на посаді керівника медіапроектів Українського Медіа Холдингу та у продюсерській компанії Сергія Кузіна UMMG.

Входив до складу журі телепроекту «Фабрика зірок 2» (Новий канал).

Експерт Національної музичної премії YUNA.

Серед його клієнтів: ТІК, MamaRika, Анастасія 

Denis-Putintsev-Anastasiya-PRihodko-zvanieПриходько, Брати Гадюкіни, Lama, ESTRADARADA, Богдан Юсипчук, NiksonAIOANNA D, БUКАKiRA MaZUR, Ольга КочетковаДенис ЛюбімовRULADAОлег ВердAna BastonЮлія Тойвонен, O-DNA,  Лера БардоЖаклин, Лада Брик и другие.