Професор Роберт Ленгдон повертається в “Інферно”

Назад
НОВОСТИ

Фільм виробництва студії Imagine Entertainment за сценарієм Девіда Коеппа, основаного на однойменній книзі Дена Брауна, запланований до прокату на 14 жовтня 2016 року. Зйомки ж фільму розпочнуться у квітні 2015 року. Виконавчими продюсерами стрічки виступають: Ден Браун, Анна Калп, Білл Конор та Девід Хаусхолтер.
фелисити джонс    «Інферно» продовжує розповідь про пригоди гарвардського професора симвології: Роберт Ленгдон прокидається в італійській лікарні з амнезією, про нього підкується доктор Сієна Брукс. Професор сподівається, що лікар допоможе йому відновити пам’ять, а також знайти та знешкодити божевільного, який збирається вивільнити чуму нового покоління, загадка якої криється у «Пеклі» Данте.
Цьогорічна номінантка на премію «Оскар» за роль у стрічці «Стівен Хокінг. Теорія всього» Фелісіті Джонс гратиме разом із Томом Хенксом. Її героїня – доктор Сієна Брукс. Ірфан Хан, один з найвідоміших кіноакторів Індії, який більш за все знаний своїми ролями у фільмах «Мільйонер з нетрів» та «Життя Пі», гратиме Гарі Сімса, також відомого як Ректор. Французький актор Омар Сі, знаменитий своєю роллю у французькому мега-хіті «1+1», а також у стрічці «Люди Ікс: дні минулого майбутнього» та нового фільму «Світ Юрського періоду», що вийде у прокат 11 червня, гратиме Крістофа Брудера. Сідсе Бабет Кнудсен, зірка датського телесеріалу «Уряд», зіграє доктора Елізабет Сінскі, голову Світової організації охорони здоров’я. Кастинг іще не закрито, фільммейкери ще продовжують перемовини з деякими іншими міжнародними кіноакторами щодо участі у проекті.
Рон Говард коментує: «Я хотів, щоб у цьому фільмі Тома Хенкса оточували актори з різних країн, що підкреслить надзвичайно небезпечну ситуацію, в яку потрапляє Роберт Ленгдон, ризикові рішення, які йому доводиться приймати, а також глобальну загрозу, яку він намагається відвернути. Фелісіті, Ірфан, Омар та Сідсе – усі вони відомі в Америці так само, як і у своїх рідних країнах. Це феноменально талановиті актори. Мені вже кортить почати зйомки!»
«Ми дуже раді знову перенести Роберта Ленгдона на великий екран разом із Роном, Томом та Браяном, — говорить Даг Белград, президент Sony Pictures Entertainment Motion Picture Group. – Я переконаний, що глядачі отримають купу задоволення від пригод нашого персонажа. Я персонально дуже чекаю на цей фільм».