Роксолана Кравчук. Одно из первых интервью звезды украинского ужастика «Тени незабытых предков».

Назад
НОВОСТИ

ррнувуппеекогггннеооомппааааааккк8_72249996_nсчяваппззщг791_142978294_n      Как известно, актеры для фильма подбирались на всеукраинском онлайн-кастинге, из 12 тысяч человек! Роксолана сыграла роль Юлии — студентки с внешностью ведьмочки — красивой и таинственной. Молодая актриса обладает «лица не общим выраженьем», поэтому постоянно ловишь себя на мысли, что где-то ты ее все же видел. Стройная брюнетка Роксолана, на первый взгляд — простая городская девушка.  Но нужно совсем немного (чуть-чуть макияжа, пронзительный взгляд невероятных голубых глаз) — и она перевоплощается в роковую женщину, с которой шутки плохи. Уверен, режиссеры новейшего фильма «Вий» , искали свою Панночку где-то в других городах и весях, иначе ни за что не пропустили бы такую яркую индивидуальность!
В жизни Роксолана — приветливая, эффектная девушка с модельной внешностью (успешно работала на известное агентство «Олег&Ева»). В разговоре производит впечатление интеллигентного человека со своим собственным мнением (была режиссером программ «Blond0 07» и «Hello Show» на музыкальном канале М1).
STARBOM.com одним из первых пообщался с талантливой актрисой.  Как настоящая будущая звезда Роксолана оставила в секрете подробности своей личной жизни. Ответы публикуются  на языке оригинала. К сожалению, очень трудно передать словами ту чарующую українську мову, якою розмовляє Роксолана.
Чи маете Ви вiдношення до вiдомих Кравчукiв — екс-президента Украiни, спiвака Андрiя Кравчука?
Маю.. Ми всі Кравчуки. Інколи перевіряла знайомих — жартуючи, що внучка Леоніда Макаровича.
Вашi вподобання, хобi?
Входжу в транс від живопису, гри на фортепіано. Обожнюю робити сюрпризи близьким, і чим складніші і непередбачувані — тим краще.
Вас мало знають, поки ще. Розкажiть, будь ласка, про себе.
Я Чернівчанка. Після третього класу сім’я переїхала до Києва, щоб я змогла навчатися в КССМШ ім. М. В Лисенка при концерваторії, по класу фортепіано. Мій педагог Орлова О.Д. виховувала в нас не тільки блискучих піаністів, а перш за все розвивала творчий і духовний потенціал, що тепер є основою мого світогляду. В 10-тому класі я зрозуміла,  що фортепіано лише складова моїх інтересів. Коли подружка грала свіжо написані роботи, я чітко побачила готовий змонтований кліп, і тоді я вирішила що буду режисером, просто в одну мить. Розкадровки малювала цілу ніч.
Університет, суто для теорії. Практичний досвід паралельно отримувала на каналі М1, де потрапила в жорсткі руки неперевершеної Нателли Чхартишвілі, (на той час режисер каналу М1) і на знімальних майданчиках кліпів. Готова була зніматися в коротюсіньких епізодах, щоб тільки бачити цей процес зсередини. Наразі за плечима безліч проектів з Дєвушкою Блондою, Дмитром Обрізаном та іншими ведучими в якості режисера. Працювати в кадрі також пощастило. Прямі ефіри — це адреналін, який робить мене безмежно щасливою.  А далі настав найяскравіший період, який змінив моє життя на до і після — зйомки стрічки «Тіні незабутих предків». Про яку можна написати величезну розповідь, жанру містики, трилеру, роману і комедії!
Крiм М1, працювали на iнших каналах?
Ні. М1 це моя сім’я впродовж багатьох років. (На канал потрапила ще навчаючись в школі).
Який жанр в кiно – Ваш?
Всі окрім арт-хаусу, хоча все залежить від настрою.
Улюбленi актори та фiльми?
В світі безліч чудових акторів. Але частіше мені імпонують їх герої, ніж самі актори. (надто по-режисерськи я дивлюсь кіно.) І якщо брати театр і кіно — то це різні світи. З закордонних — симпатія до землячки Міли Куніс. З мужчин — скоріше за все Орландо Блум. (надто чарівний він в ролі Легаласа). А зі старої школи — це безперечно Ентоні Хопкінс. Обожнюю фільмографію Хічкока. Хоча кожен настрій має свій улюблений фільм. Мабуть тому, перед Новим роком, ми дивимося одні й ті ж стрічки протягом багатьох років. І так стосується багатьох кіноробіт.
Улюблена музика?
Я меломан! В моєму IPad можна знайти багато класики: Бетховен, Шопен, Гріг і Скрябін. Мільйон гуртів — 30 seconds to mars, Hurts, Океан Ельзи. Багато лаунжу, трохи D&B.  А чого точно не має в моєму плеєрі — це Дзідзьо.
Улюблена книга ?
Б. Вербер «Імперія Ангелів», а ще різна психологія.
Блiц-запитання
а) якщо б у Вас було двадцять вагонiв дорогого вicki –  що б Ви з ним зробили?
Влаштувала б грандіозну вечірку. А решту — надсилала б всім знайомим на свята.
б) а якщо б у Вас було двадцять цистерн молока?
Для ванни «Клеопатри» — надто багато… Віддала б в дитячі будинки, або напоїла безпритульних котів.
в) якби Вам одночасно запропонували танець Артем Милевськiй та Франк Рiберi, кому б Ви вiдмовили?
Обом. Ці мужчини не в моєму смаку..
г) пиво або протеiновий коктейль?
Однозначно коктейль, тільки без молока..
д) фiтнес-центр або здоровий сон?
Здоровий сон
е) Любомир Левицький  або Квентiн Тарантiно?
Для Тарантіно, в мене маленька стопа. (в Уми Турман — стопа 42), а Любомир — бачить мене наскрізь!

Специально для STARBOM.com  Николай Лежнев