#Selfieparty Любомира Левицкого: официальный саунтдрек от LCA

Назад
НОВОСТИ

selfieparty selfieparty-2016 selfieparty-oblojkaИ на днях состоялся релиз официального саундтрека к новому молодежному фильму #SELFIEPARTY, авторами которого стали участники молодого коллектива LCA .

«З кожним роком наша країна стає все ближче до Европи, а я намагаюсь з кожним роком робити щось більше для молодого покоління, яке має европейські смаки та спосіб життя. В цьому році робота, яку я присвячую молоді,називається #SELFIEPARTY. Це фільм про молодь, яка вона є і як вона відпочиває, а інколи заграється і робить багато помилок та дурниць. Але це історія з певною мораллю розказана через розваги та гумор. А хороший фільм про вечірку неможливий без якісної европейської музики. Мені вдалось зібрати в цьому проекті одних із найталановитіших артистів/музикантів/композиторів/діджеїв в країні, які роблять музику для молоді. А офіційний саундтрек написали артисти з гурту LCA. Це впевнені в собі талановиті хлопці з каліфорнійським стилем та Україною в серці. Трек був написаний спеціально і уже має море своїх фанів. Впевнений, що цього року вся країна дізнається хто такі LCA !!!»- прокомментировал режиссёр фильма Любомир Левицкий.

Как только фильм выйдет в прокат, группа LCA вместе с режиссёром отправятся в совместный тур по Украине, в котором будут презентовать фильм #SELFIEPARTY.

СЛУШАТЬ САУНДТРЕК 

«Когда Любомир предложил нам написать саундтрек, мы не раздумывая согласились ! А как по-другому? В Украине, по истине качественное кино выходит наверное, один раз в 10 лет. Мы рады быть частью такого грандиозного события», – прокомментировали участники группы LCA.
Так же, молодые исполнители продуктивно сотрудничают с США и Европой. Их хиты взрывают такие радиостанции как Музычне радио, Эска Радио( Польша), Дасдинг радио ( Германия), WLVS Radio (New York) и многие другие радио станции в Мире. Треки группы высоко оценили за океаном, такими людьми как : Майк Линн (Aftermath records, Sony Urban) , Корри Ллевайн ( Digiwaxx media).