У столиці відбулася прем’єра найпухнастішої пригоди весни «Кролик Петрик»

Назад

Кролик Петрик_прем`єра_фотозвіт (29)У кінотеатрі Оскар, Gulliver відбулася прем єра найпухнастішої пригоди весни «Кролик Петрик». Першими славетного Кролика на червоній доріжці привітали зірки дубляжу Євген Кошовий (голос кролика Петрика), Ірма Вітовська (голос їжачихи пані Гороїжицької), Оля Цибульська (голос Пташечки, яка виконує саундтрек) та українські селебретіз з родинами.

Кролик Петрик — герой неймовірних пригод світового бестселера письменниці Беатрікс Поттер вривається на великі екрани!

Більше ФОТО

Кролик Петрик_прем`єра_фотозвіт (22)Сюжет комедії для всієї родини виводить протистояння Петрика і його заклятого ворога пана Томаса Григора (Донал Глісон) на новий рівень. Молодий безжальний фермер не бажає ділитися врожаєм з лісовими мешканцями, а навпаки мріє про пироги з кролятиною. І тоді пухнасті вирішують дати відсіч…

В українському дубляжі дивовижні герої заговорили голосами улюблених артистів. Харизматичного  кролика  Петрика здублював комік і телеведучий Євген Кошовий, актриса театру і кіно Ірма Вітовська подарувала свій голос неперевершеній їжачисі пані Гороїжицькій, а  виконавиця саундтреку чарівна Пташечка зазвучала голосом найспівучішої телеведучої Олі Цибульської.

Більше ФОТО

Кролик Петрик_прем`єра_фотозвіт (16)Кролик Петрик – невгамовний добрий  хуліган, який живе у нірці зі своїми сестрами і кузеном. Його неодноразово ловили, але Петрик не може встояти перед спокусою пробратися в заповітний город і поцупити овоч або фрукт для своєї сім’ї. Безстрашний кролик завжди знайде неприємності на свого хвоста.

Пані Гороїжицька – імпозантна їжачиха, незважаючи на життєвий досвід,  готова добряче повеселитися. Вона   має свою думку про події, які відбуваються довкола, і дасть цінну пораду молоді.

Пташечка своїм чарівним співом знайомить нас з кроликом Петриком та його родиною. Дзвінко лунає хіт «Мрії твої не малі» над зеленими лугами і надихає пухнасту компанію на пригоди.

Дивовижна пригода для всієї родини в усіх кінотеатрах з 22 березня!