Віктор Бронюк: День вишиванки у Кабінеті Міністрів

Назад
Шоу-бизнес

viktor broniuk tik den vyshyvanky 7-minВ День вишиванки лідер гурту «ТІК» став почесним гостем на зустрічі прес-секретарів Уряду та керівників комунікаційних підрозділів, що відбулася у Кабінеті Міністрів України в рамках урядової комунікаційної стратегії «Єдиний голос».

На честь свята учасники зустрічі прийшли у вишитих сорочках. Віктор Бронюк також з’явився у вишиванці, яку створили на Полтавщині.  Музикант є завзятим колекціонером вишиванок з усіх регіонів нашої держави.

БІЛЬШЕ ФОТО

— Вишита українська сорочка – не просто гарний елемент етнічного одягу. Вишиванка стала символом, який єднає українців багатьох національностей в єдину українську націю, — зауважив прес-секретар Уряду Дмитро Столярчук.

Лідера гурту «ТІК» запросили на зустріч у Кабінет Міністрів як творчу особистість, яка є взірцем новітнього культурного мислення, агентом позитивних суспільних змін.

Віктор Бронюк – активний громадський діяч, волонтер, почесний громадянин Вінниці, голова правління благодійного фонду «Подільська громада», який визнано найкращим благодійним фондом України.

До того ж відомий музикант мав досвід роботи в Департаменті культури Вінницької міської ради в той час, коли нинішній Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман обіймав посаду мера Вінниці.

БІЛЬШЕ ФОТО

— Своєю творчістю та життєвою позицію пан Віктор доводить, що наші символи та цінності можуть допомагати у процесі просування нашої культури як в середині країни, так і на міжнародному рівні, — вважає Дмитро Столярчук. — У ході спілкування говорили про Україну та українців, про прості, але доволі глибокі речі. Дякую, Вікторе, від імені всієї комунікаційної команди Уряду за енергію і натхнення в цей яскравий день!