Віктор Бронюк не зміг назвати маму по імені та по батькові

Назад
Семья Шоу-бизнес

viktor bronyuk detstvoУ день 1 вересня ми, дорослі, ділимося із дітьми своїми шкільними спогадами. Відомі люди ностальгують не лиши із рідними. Напередодні свята першого дзвоника лідер гурту «ТІК» розповів STARBOM.com, яким були його шкільні роки:

«Клас у нас був невеликий – 15 учнів, а серед вчителів – і родичі, й сусіди. Моєю першою вчителькою була моя мама, яку, як би не намагався подолати бар’єр, за роки навчання я так і не зміг назвати по імені і по батькові – Євгенією Іванівною. Хоча мама у школі весь час намагалася тримати дистанцію, аби син не виділявся серед інших.

Так само й інші родичі: тітка, яка викладала у мене геометрію, і дядько – директор школи, який у мене вів фізику і креслення. Маючи таку купу родичів, у школі я був відповідальним учнем, майже завжди зі зразковою поведінкою. Адже знав принцип: «Бий своїх, щоб чужі боялися». І саме я опинився б найпершим у списку тих, кому добряче дадуть на горіхи. Усвідомивши раз, що до мене більше вимог і я не маю права підставляти родичів, до цього я поставився з усією серйозністю, тому прогулів і великих «зальотів» у моєму шкільному житті не було.

Навчання давалося досить легко, адже мені завжди було цікаво пізнавати щось нове. Круглим відмінником я не був, проте до трійок не з’їжджав. Зі шкільних предметів особливо любив біологію, малювання, трудове навчання, історію і креслення.

Найменше подобалися точні науки, але не тому, що вони були важкими, просто я не розумів, для чого мені у житті всі ці здоровенні формули й вирахування інтегралів. Також не складалося у мене з домашніми завданнями. Працювати у класі на уроці – то будь ласка, але вихідні і вільний час все-таки хотілося проводити активніше й цікавіше».

Мабуть, Віктор Бронюк тішився новиною про те, що згідно з новими правилами учням молодших класів на задають домашніх завдань на вихідні!