Володимир Зеленський зробив зізнання

Назад
Шоу-бізнес

unnamed (2)Поки уся країна гадає, чи побачить у списках кандидатів президентських перегонів ім’я лідера “Квартала”, сам Володимир Зеленський мочить. Можливо, ще й тому, що дуже зайнятий!

Адже готує презентацію нової комедії від своєї веселої компанії! Так, днями Володимир Зеленський з’явився у новому кліпі гурту “АНТИТІЛА”, що має назву “LEGO”.

АНТИТІЛА – LEGO дивитись відео

Сама ця пісня стала саундтреком до нового фільму студії “Квартал 95” “Я, ти, він, вона”. Стрічка вийде на широкі екрани напередодні Нового року.

антитілаЦікаво, що кліп на пісню став дебютом для шостого учасника групи “АНТИТІЛА” – Максима Сиволапа. До речі, Макс – співавтор композицій та друг гурту.

-Можна багато і в деталях розказувати про те, як ми вигадували і будували декорацію для кліпу, про те, як пробиралися крізь корабельні стапельні ліси, аби витягнути нашого друга гафера Ростислава з інших зйомок в середині іржавого судна, щоб терміново обговорити схему розташування світлових приладів на нашому знімальному майданчику. Але всі ці історії бліднуть у порівнянні з тим, як натхненно Зеленський крутив колесо прямо в кадрі! В той момент я переконався, що пісня йому дійсно дуже подобається.

А ще хочу від себе додати, що пісня Lego – не просто лише саундтрек до комедійної драми “Я, Ти, Він, Вона”. Ця пісня – про нашу з вами країну, що переживає чи не найдраматичніший період своєї історії. Закрийте очі і уявіть що люди сходу і заходу співають її один одному. І десь всередині душі, попри всі чвари кожен хоче зібрати цей наш спільний поламаний конструктор так, щоб наступив мир і спокій,- прокоментував фронтмен групи Тарас Тополя.

АНТИТІЛА – LEGO дивитись відео

unnamed (1)Це перша співпраця відомого гурту зі студією “Квартал 95”. І дуже символічна, адже “Я, ти, він, вона” є десятою повнометражною картиною відомої студії, а гурт “АНТИТІЛА” у цьому році відзначили 10-річний ювілей.

АНТИТІЛА – LEGO дивитись відео

Володимир Зеленський, один з продюсерів фільму, виконавець головної ролі та режисер стрічки також зробив зізнання щодо зйомок кліпу та співпраці з гуртом:

 –Пісня “LEGO” від гурту “АНТИТІЛА” точно передала ідею нашої  нової романтичної комедії – будь-які стосунки між людьми складаються, як лего та потребують енергії, уваги та взаємних зусиль. Особливо, якщо йдеться про кохання.  Я бажаю всім шаленої любові та запрошую на наш фільм, прокат якого стартує напередодні Нового року, 27 грудня.